Кримський блок-пост "русского мира"
На сьогоднішній день, не дивлячись на протести України та світової спільноти, в окупованому Криму починає складатися доволі небезпечна ситуація.
На сьогоднішній день, не дивлячись на протести України тасвітової спільноти, в окупованому Криму починає складатися доволі небезпечнаситуація. Справа в тому, що своїми діями Російська Федерація фактичноперетворює півострів на військову базу, а також цілеспрямовано впливає наетнічний склад населення, проводячи відверто асиміляційну політику.
Вже вкотре сталовідомо про чергове розширення військової присутності в окупованому Криму. Нацей раз Москва прийняла рішення про розгортання на території півостровазенітно-ракетних комплексів «Бук» до вже наявних там С-300, С-400 та «Панцир». Такийкрок має агресивну природу, тому й викликає занепокоєння не лише в Києві, а й увсьому світі, оскільки раптове нарощення та концентрація збройних сил наокупованій території не може залишатися без відповіді. Безумовно, в данийспосіб Російська Федерація продовжує демонструвати власну зневагу до нормміжнародного права, а також дає зрозуміти про те, що вона є «господарем»ситуації. Але в даному випадку слід зважати на символічну складову такогоозброєння. Кремль традиційно нагнітає атмосферу страху, оскільки навряд чинаселення абсолютно спокійно сприйматиме постійні пересування військової технікиі т. і. До цього варто додати військові навчання, які відбулися у вересні 2016року, а також своєрідне «полювання на відьом» - пошук різного роду українських«провокаторів» та «диверсантів».
З іншогобоку маємо ситуацію за якої, окрім продукування міфів про українську та західну«військову загрозу», Росія фактично здійснює асиміляційну політику повідношенню до населення Криму. Перш за все, це проявлялося в тому, що за«сприяння» Кремля, півострів у масовому порядку залишали етнічні українці такримські татари, які не бажали перебувати під окупаційною владою. Наступним етапомстала внутрішня міграція, починаючи від поїздок на заробітки в інші регіониРосійської Федерації, закінчуючи виїздом молоді на навчання в російськіуніверситети. У свою чергу до Криму відряджають військових, чиновників і т. і.разом зі своїми сім’ями. Не кажучи про вище згадану внутрішню міграцію, але узворотному напрямку.
Небезпека данихзаходів полягає в тому, що Україна, внаслідок кардинальної зміни етнічногоскладу населення півострову, просто не матиме там жодної підтримки. Тому зчасом Росія може провести у Криму повторний референдум з допуском міжнароднихспостерігачів та демократичною процедурою, який, за збереження вище окресленихнегативних тенденцій, продемонструє потрібний Кремлю результат. Це будезумовлено тим, що на той момент, безумовно, абсолютну більшість населенняпівострову будуть складати етнічні росіяни. Більше того, цим фактом вподальшому нівелюватимуться будь-які претензії України щодо повернення Криму.Яскравим прикладом такої політики є сучасна Калінінградська область, яка до 1945 року перебувалау складі Німеччини. На даний момент остання не претендує на поверненняКалінінграду, оскільки етнічні німці складають 0,8% від населення всьогорегіону. На превеликий жаль, аналогічний сценарій є імовірним і для Криму,який, за умов повної реалізації російської асиміляційної політики, Україна можевтратити назавжди.
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 612
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 290
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 258
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 144
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 119
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12576
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
9077
-
Бій-реванш Усик – Дюбуа: де та о котрій дивитися
Життя 6974
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6048
-
"Ми – два крила одного літака": як українське подружжя створило nail beauty-бізнес на $2 млн у США
Життя 5895