Правовий нігілізм влади
Порушення закону владою стало нормою для країни. Чи може звичний громадянин щось зробити, для приближення України до стандартів правової країни?
Наша влада ніколи не відрізняласьособливим бажанням дотримання законодавства. Мабуть уже для нас стало звичним,що наші державні мужі кожного дня порушують наше законодавство.
Але в цілому, головний принципукраїнця «наша хата скраю», працює. Саме ми дозволяємо Владі та чиновникампорушувати ними ж написані закони. Саме ми не реагуємо на зухвалі ґвалтуванняконституції, закони, мораль.
Ямабуть як і всі теж звик, і моє розчарування, іноді гнів, іноді іронія виливалисьмаксимум в бесіду з друзями або професійне оточення.
Але за всі ці роки я зрозумів лишеодне, що наше з вами майбутнє в наших руках. Якщо ми будемо віддавати нашіправа, свободи в жертву реформам (а чи є реформи?)
І ось парламент разом з президентом надалимені таку можливість, в повній мірі проявити весь свій потенціал.
19 травня 2011 року Парламент прийнявзакон №N 3387-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу Українита про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур",в якому передбачив введення з 01 липня 2011 року ПДВ для сфери надання послуг зінформатизації.
Хоча п.п 4.1.9. ,пункту 4 Основнізасади податкового законодавства України Податкового кодексу, говорить: стабільність - зміни до будь-яких елементівподатків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початкунового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податкита збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягомбюджетного року.
Тобто, влада нівелювала Податковийкодекс. І це виглядає таким чином, що для нас нічого - а для вас (бізнес)податковий кодекс. Всі знаю про перелік прав податківців який затверджений втому таки податковому кодексу, і всі знають як податкова залюбки нимкористується. А чому ж таки та Влада сама не виконує, норми свого дітища???Чиможе і не збиралась? Для нас все – для вас закон.
Мої почуття справедливості настількимене стривожили, що я вирішив подати до адміністративного суду з позовом доверховної ради, про скасування прийнятого закону який суперечить діючому законодавствуУкраїни. На разі я шукаю однодумців, які готові підтримати дану ідею, і готовіподати колективний позов! Для тих, кому не байдуже наше майбутнє і той хтоготовий приєднатись в спільній справі проти чергового плюндрування закону пишіть[email protected]
Разом ми сила!
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Готують підвищення тарифів для населення 400
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 325
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 323
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 276
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 151
-
Ціна свободи. Cкільки і чим доводиться платити українцям, щоб виїхати з російської окупації
10965
-
Конкуренція за міни. Чи зможуть українські інженери перемогти хорватів та німців
Бізнес 9935
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 9013
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6650
-
Німеччина витратить 25 млрд євро на танки через російську загрозу
Бізнес 4675