Медова Україна
Необхідно поглиблювати переробку сировини на території України, полегшувати роботу ведення бізнесу, також потрібні формування та розробка бренду українського продукту та шляхи його популяризації.
Середсільськогосподарської продукції на американськомуринку перше місце займає продукція нашого українського меду. Але якщо запитатипростого американця, який мед він кладе собі в мюслі вранці, він не відповість.І наша задача полягає в тому, щоб кожен американець вранці, коли відкриваємаленький пакетик з медом розумів, що цей мед з України. Більше того, він вжемав уявлення про нашу країну, її розташування та особливості.
Якщо повернутися доісторії, то тисячу років назад законодавство взаємин між людьми, як не дивно,будувалася на медовому авторитеті. Тобто за знищення бортів (вуликів)призначалася смертна кара, за вбивство людини розглядалося питання помилуваннячи зміни системи покарання, а от за знищення бджолиної сім'ївзагалі ніхто не розглядав будь-який альтернативний варіант. Свого часу українськадержава забезпечувала всю Візантійську державу, Європу, Індію, та навітьАмерику справжнім першосортним медом. До кінця 19 століття для того, щоботримати мед, треба було вбити всю родину бджіл. З пропозицією Прокоповича,коли виник варіант отримання меду без трагічних наслідків для сім'ї, українські представники звичаєвого виробництваперевели мед розряд промислового виробництва. І як завжди, з тією жКонституцією Пилипа Орлика, чи з тим положенням Євгена Коновальця в гвардіях іоборонних підрозділах, ми не користуємося тим, що ми винайшли, а наші ідеї доуваги взяли корейці, європейці чи інші, більш оперативні країни.
Нещодавно ми приїхали зКореї, де проходив черговий мировий конгрес бджолярів (2013 року він був вУкраїні) і ми мали змогу подивитися на нові винаходи в цій сфері, оновленітехнології та ще небачені види продукту виготовленого з меду. Там знаходятьсяфабрики, які готують ще й додаткові продукти: різноманітні чаї, порошковівироби і не використовують мед, як сировину загалом. Одне з того, що нас тамздивувало, то вивіз сировини за територію Кореї найбільша корупційна модель україні. Тобто для того, щоб отримати подібний дозвіл, люди жертвують ледве невласним життям.
Українські реалії непредставляють нам дійсних переробок, тобто звісно є невеликі, середнього класупідприємства, які скуповують, намагаються просувати на внутрішньому ринку, алеосновна маса йде у якості сировини для інших галузей(кондитерські вироби, напоїі т. д.). Дуже важливо для України зробити базові виробництва збору і переробкисировини. Ми хочемо побачити розфасований українськими підприємствами мед, як усебе на ринку, так і на ринку Європи. Інтелект у наших підприємців присутній,думка творча та інженерна є, але дуже важливо створити протекцію. Тобто будь-якастимуляція і мотивація до максимальної переробки сировини. Для цього требастворювати умови, шукати можливості, регуляторно оформлювати документацію длябджолярів, що зарадить незаконній конкуренції підприємств.
Ми чекаємо від державипротекції, нас потрібно захищати на чужих ринках. Держава має обрати політичниххід, дію чи виклик світу про те, що вони захищають українських виробників ваграрній сфері. Досвід з'являється на змаганнях, тому рекомендую підприємцям тавиробникам відвідувати якомога більше комунікаційних точок. Чи то виставка,форум, круглий стіл там все однонабувається досвід і розуміння процесів у яких живе глобальний світ.
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 639
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 314
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 309
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 157
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 145
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12726
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
11442
-
Бій-реванш Усик – Дюбуа: де та о котрій дивитися
Життя 8730
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6529
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 5842