Інноваційно-інвестиційне співробітництво Київ-Пекін
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року, головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почала готувати проекти для інноваційно-інвест
Для оновлення технологійта розширення експорту Україна має створити успішну модель економічногозростання, а саме: стійке ринкове середовище з вигідними партнерами тазалучення іноземного капіталу. Якщо спиратися на аналіз українсько-китайськихринкових відносин, де 8 %українського експорту приходиться на Китай, а 10 % українського імпорту цеКитай, то можна впевнено сказати, що нам необхідно шукати нові способипідвищення рівня співпраці з КНР, який, на сьогодні, може запропонувати нампотрібні чинники.
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво міжУкраїнською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року,головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почалаготувати проекти дляінноваційно-інвестиційного співробітництва Київ-Пекін.
Серед запропонованихна розгляд Українській та Китайськійторгівельній асоціації, можна виокремити наступні: 1) Створення постійно діючого Українсько-КитайськогоHi-Tech EXPO - центру (Експоцентру), посприяє перенесенню туди частиниекспозиції, що допоможе нашій країні детальніше ознайомлюватися з продукцієюпартнерів та мати можливість йти в ногу із розвитком технологічного прогресу. 2)Створення Українсько-Китайського центра енергоефективності з спільнимвиробництвом смарт-технологій обліку та управління оптимальним використаннямтепло-, водо- та енергоресурсів на базі китайських комплектуючих. Енергетичні ікомунальні проблеми посприяють закріпленню українських виробників накитайському ринку через реалізацію спільних проектів з метою вирішення питаньзбереження та ефективності використання цих ресурсів. 3) Спільне проектування,інвестування, будівництво та експлуатація ново-індустріальної екопаркової зони"Смартекомісто" з Міжнародним центром екологічного машинобудування натериторії мулових полів Бортницької станції в форматі ново індустріального. Узв'язку зі співпрацею з Китаєм, Україна може отримувати додаткові можливостідля участі в екологічних проектах, паралельно запроваджуючи ефективні рішення йна українських підприємствах. 4) Інвестпрограма будівництва соціально-доступногошвидкісного екоіндустріального будівництва житла на базі спорудження виробничо-індустріальнихбудівельно-сервісних кластерів та смарт-технологій екологічного індустріальногобудівництва на базі трансферу європейських та українських інноваційнихтехнологій та китайського промислового обладнання. Домовленість між китайською та українською сторонами щодо інвестуванняінфраструктурних проектів з будівництва житла та забезпеченням потрібногообладнання допоможе вирішити проблему нестачі житла та його доступності. 5) Дольова участь у створенні Міжнародногоагроекобіотехнологічного інкубатора у м. Києві як центру інновацій таінвестиційного сервісу в рамках Національної біоекономічної платформи звиробництва біоетанолу та біопластику. Участь у реалізації новихперспективних розробок на біоекономічній платформі створює для України низкудодаткових можливостей щодо нарощення власного технологічного потенціалу тарозширення присутності на економічному ринку.
Всі запропоновані проекти базуються нааналізі потреб сучасного світу і можливості їх задоволення при реалізаціїспівпраці з Китаєм, країною, яка всфері технологій розвивається у багатьох напрямках та своїм унікальним шляхомзмогла збудувати сучасну інфраструктурну основу інноваційної та масштабну культурно-креативнуекономіку. Сила національного духу та неперевершена працьовитість китайськогонароду стали запорукою глобальної лідерської перспективи Китаю у 21-му сторіччіта його нинішньої ролі одного з найбільших світових інвесторів, який планомірновиносить за кордон надмірні промислові потужності. В цих тенденціях іможливостях - глобальний шанс для нашої країни.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 157
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 80
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3127
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2064
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1885
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1475
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1365