Гарячі серця мають палати і до тепер
Нашим патріотичним обов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючи згадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").
Шановне товариство, вжебільше двох тижнів ми говоримо про пам'ятник"Аскольдова могила" і роботу, яка там ведеться. До складу важливихзрушень входять встановлення символу пам'яті МаркуГрегору Паславськи й ексгумація німецьких солдатів. В ході цих проектів, мипочинаємо ще одну роботу: пошук та перепоховання героїв Крут - юних, алевідважних молодих осіб.
Всім нам відомо, що вбою під Крутами, яки відбувся 29 січня 1918 року, загинули сини України: юнкери, студентивисоких шкіл, учні технічних шкіл, гімназисти старших класів і 11 старшин. Щезовсім юними, взявши до рук зброю, воно врятували життя молодій українськійдержаві. За час правління більшовицької влади, монументи молодих героїв булизнищені, а місця їх поховання - забутими. З 29 серпня 2015 року починаютьсяпошукові роботи місць захоронення відважних бійців, які безперечно заслуговуютьмати іменний монумент. У проекті беруть участь Українська військова організаціяСПАС-23(Володимир Волков), Українська Греко-Католицька Церква св. Миколая наАскольдовій могилі( Отець Ігор Онишкевич), Спеціалізоване приватне підприємство"Пам'ять і слава"(Ольга Бойченко), Державний комітет увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни цполітичних репресій(Святослав Шеремета), Комунальне підприємство Львівськоїоблради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольнихзмагань та жертв воєн, депортації та політичних репресій"Доля"(Ярослав Онищук, Володимир Харчук, Валерій Білин), Інститутархеології( Андрій Оленич).
Для нас Крути - символмужності й стійкості всіх поколінь нашої нації, всіх українців. Політикам вжедавно час вивчити історію нашої держави, і зрозуміти, що, навіть поприідеологічні розбіжності, незалежну Україну можна будувати лише спільними зусиллями.Не знищувати бажання у молоді творити йпримножувати здобутки української нації, а підтримувати ініціативи відродженняукраїнської культури та її цінностей. Держава має посприяти у створенніналежних умов, щоб молодь могла вільно реалізувати свою енергію, ентузіазм,патріотизм у своїй країні.
Нашим патріотичнимобов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючизгадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").Українська молодь має пишатися своїми попередниками з 1918 року. Шануючи минуліподвиги наших земляків, вивчаючи їх успіхи й поразки, ми зможемо рухатисявперед, не боячись зіштовхнутися з труднощами, яких зазнавали наші товариші.
Приклад героїв Крут маєзмусити українців пам’ятати, за що треба боротись, як треба боротись, якихпомилок слід уникати. Найбільшим національним ворогом України, проти якого боролисянаші предки, герої Крут і ми тепер є Російська імперія, яка й досі намагаєтьсякерувати українським народом. Відповідальність за жахливі злочини минулоголежить саме на плечах РФ, яка й до сьогодні продовжує душити Україну.
Майбутнє нашої державиу руках молодих і юних синів та дочок України, і ми маємо їх виховати правильно,маємо підготувати їх фізично(військова культура) й духовно(шанування минулихгероїв). А хто, як не їх відважні однолітки "крутяни" зможуть статиза гідний приклад патріота.
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 643
- Готують підвищення тарифів для населення 357
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 317
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 317
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 205
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12792
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 8104
-
Конкуренція за міни. Чи зможуть українські інженери перемогти хорватів та німців
Бізнес 7916
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6605
-
Ціна свободи. Cкільки і чим доводиться платити українцям, щоб виїхати з російської окупації
4743