Визначний день для української нації
За сьогодні ми почули гімни різних держав:український, німецький, американський
Останнімчасом ми багато писали про програму заходів спільної роботи німецьких таукраїнських волонтерів на воєнних похованнях в м. Києві та встановлення першогосимволу пам'яті майданівцям і добровальцям на честь Марка Грегора Паславськи.Сьогодні, 19 серпня на Аскольдовій могилі відбулося перепоховання і панахида впам’ять німецьких солдатів Другої Світової війни, а також урочисте відкриття таосвячення пам’ятника загиблому бійцю батальйону "Донбас" за позивним"Франко" Марку Грегору Паславськи.
В заходівзяли участь добровольці, волонтери, громадянське суспільство, духовні тарелігійні лідери, бійці УВО СПАС-23, українські та німецькі солдати,засоби масової інформації. В один голос учасники говорили про здійснену роботу,яка реалізовує поставлений девіз "примирення над могилами" тадотримання миру між державами.
Спершуукраїнська громада та делегація з Німеччини відвідала захоронення німецькихсолдатів, які були знайдені на Аскольдовій могилі. Керівник розкопок повідомила, що, за час роботи, вже знайдено близько 2-х тисяч могилнімецьких бійців, останки яких будуть згодом перепоховані.
ПобажанняВіце-президент Народної спілки Німеччини Шнайдергане, які були висловлені задень до цієї події на конференції в Пирогово, щодо залучення "третьої гілкивлади" також були почуті. На захід з'їхалося багато представниківпровідних телеканалів і друкованих видань. Український народ починаєповертатися до своєї природи, традицій, звичаїв, почуття єдності й поваги одиндо одного, як це було колись.
Пізнішевідбулося урочисте відкриття та освяченням пам’ятника Марку Грегору Паславський невідомому Майданівцю - відданим героям України. Представити пам'ятникзагалу згодилася родина Марка, яка з'їхалася з усіх куточків світу.Подякувати організаторам цього заходу й звернутися до свого сина, якийбезперечно все чує, бо живе в наших серцях, виходила мама Марка ГрегоріПаславськи - Орися Паславська. Жінка, яка змогла виховати такого українця,патріота,чоловіка, солдата і воїна. Лунало багато приємних та шанобливих слівна честь бійця батальйону "Донбас". Серед учасників були й товариші"Франка", які воювали з ним пліч-о-пліч в зоні бойових дій. Саме вонизнаходилися біля Марка останні місяці його життя, спали в одних наметах, їли зодних тарілок, ділилися останнім, що в них було.
Засьогодні ми почули гімни різних держав: український - в честь наших героїв,німецький - з даниною делігації Народної спілки Німеччини, американський - впам'ять українського американського бійця Маркіяна(так йогоназивають рідні та друзі). Це зайвий раз підтвердило, що Українці шанують інші держави світу й пам' ятають їх героїв.
Ми,українці, ні за яку ціну, не маємо втрачати свої національні засади йзраджувати загальноприйнятим принципам. Ми маємо шукати будь-які шляхи досягненнямиру, не нехтуючи власною мораллю. Амбіції України, її воля і сила, проявленана Майдані і у війні з Росією, починає поступово завойовувати прихильників іоднодумців з різних країн світу, в тому числі Сполучених Штатів й Німеччини.Незламність козацького духу, який ми отримали від наших предків дозволяє високо"тримати" голову і не схилятися перед невдачами. Саме тому, першікроки, які були здійснені в рамках програми, показали велич і совісність нашоїБатьківщини по відношенню до загиблих солдатів інших держав. Адже, щоб початищасливе і мирне майбутнє, треба гідно завершити минулt.
Слава Україні!
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 643
- Готують підвищення тарифів для населення 364
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 318
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 317
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 211
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12795
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 8272
-
Конкуренція за міни. Чи зможуть українські інженери перемогти хорватів та німців
Бізнес 8148
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6608
-
Ціна свободи. Cкільки і чим доводиться платити українцям, щоб виїхати з російської окупації
5188