Перемога як підсумок 2022
Судячи по моїй стрічці Facebook, 2022 був не багатий «підсумками року»...
Та і що підсумовувати, якщо головна Перемога в нас усіх іще попереду?
Досягненням яких цілей хвалитися, якщо плани та завдання зазнали значних коректив наприкінці лютого, а амбіції довелось пристосовувати до потреби швидко адаптувати робочі процеси та встояти інституційно?
Мій головний підсумок - це безмежна та щира вдячність колегам, команді та партнерам з якими за минулий рік ми:
- в судовому порядку добилися остаточної та безповоротної заборони діяльності політичних партій «ОПЗЖ», «Партії Шарія», «Держави», «Лівої опозиції», «Прогресивної соціалістичної партії України», «Союзу Лівих Сил», «Соціалістичної партії України», «Соціалістів», «Опоблоку», «Наші», «Блоку Володимира Сальдо», «Справедливості та розвитку», «Робітничої партії України (марксистсько-ленінської)», «Русі Єдиної», Комуністичної партії України та «Щасливої України»
- заповнили значну частину з 9 томів запитальника ЄС
- напрацювали проекти розділів до Плану відновлення України у сфері Юстиції та Прав людини
- запровадили в Україні інститут Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
- провели перший Конкурс та відібрали 38 медіаторів які розпочинають роботу з системою Безоплатної правової допомоги (БПД)
- централізували видачу доручень адвокатам для надання правової допомоги (впевнена що в поточному році нарешті завершимо роботу над системою повністю автоматизованого розподілу цих самих доручень, бо ця історія щось вже занадто затягнулась)
- запровадили право на безоплатне представництво інтересів в правоохоронних органах та у суді для потерпілих від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, а також для осіб, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України
- гарантували можливість отримання оплати навіть в умовах воєнного стану - адвокатам що співпрацюють із системою БПД
те, що Безоплатна правова допомога безперервно продовжила надавати допомогу людям і розвивати свою функціональну спроможність навіть в цих надскладних умовах - взагалі one love, щиро дякую кожному та кожній з працівників, керівництву на усіх рівнях, адвокатам та партнерам. Конкретні результати роботи системи в цифрах, з графіками та картинками - найближчим часом зможемо почитати більш детально в них на сторінці
- почали здійснювати перевірку потенційних покупців ЗМІ відповідно до «антиолігархічного закону»
- напрацювали адекватні та дієві механізми для більш ефективного використання механізмів відновлення платоспроможності під час військового стану (справа тепер лише за Парламентом, працюємо спільно з колегами аби нарешті реалізувати напрацьоване в життя)
- Здається нічого не забула, старалася виокремити те що на мій погляд дійсно важливе, тому якщо про щось не написала – можна нагадати мені в коментарях, буду дуже вдячна.
Прямуємо далі, вперед до перемоги!
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 242
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 185
- Пристань для Ocean-у 146
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 137
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 136
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9914
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 6718
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5044
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
3829
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3804