Радикальна партія не дасть провести “хижої приватизації”!
Продати легше ніж налагодити менеджмент? Це що аксіома? Може ми й державу так продамо, щоб не мучитись?
Президент у своєму посланні з трибуни ВР заявив: "Одним ізосновних джерел корупції наразі є державні підприємства. Рухаємося шляхомконкурсного підбору їхніх керівників: цього року за такою процедурою будепризначено щонайменше 20 директорів із списку 50-ти найбільшихпідприємств".
Тобто прозоро перепризначити 50 директорів найбільших держпідприємствпротягом року складніше ніж зняти заборону на продаж понад 1 000 державнихпідприємств і розгорнути масштабне позбавлення від держвласності під часнайнижчих цін на неї ?!?
Продати легше ніж налагодити менеджмент? Це що аксіома? Може ми йдержаву так продамо, щоб не мучитись?
Позиція Радикальної партії є іншою. Приватизувати доцільно лише тіпідприємства, які потребують значних капітальних інвестицій для їх розвитку,які держава не може дати... які приносять державі збитки і не зможуть приноситиприбуток навіть прі заміні менеджменту... ті, які в результаті приватизаціїпринесуть державі більше податків, робочих місць, валютних експортнихнадходжень тощо, ніж знаходячись в державній власності.
Треба дбати про державний економічний інтерес, а не про інтересиінвестиційних банкірів та радників-варягів!
Радикальна партія не дасть провести "хижу приватизацію"! Миза вибіркову приватизацію як інструмент економічної політики, але протинепрозорого тотального розпродажу державної власності за безцінь.
Не можна прагнути продати всі державні підприємства ще й якнайшвидше,коли вони коштують найменше. Коли навіть найуспішніший приватний бізнес непродається по бажаній ціні.
Приватизація має бути плановою, економічно обгрунтованою та вигідноюдержаві не з точки зори одноразового наповнення бюджету, а з точки зоруінтегрального впливу на економіку - робочі місця, податки, експорт тощо. Саметакий підхід сповідуємо ми із Олег Ляшко?таРадикальна партія.
Тож я звернувся до Міністра економіки із запитом пронадання по кожному підприємству, з якого планується зняти заборону наприватизацію, базових показників діяльності: вартість активів, виручка,кількість співробітників, середня заробітня платня, надходження до бюджету таін. Тільки проаналізувавши ці дані можна зробити обгрунтовані висновки продоцільність приватизації того чи іншого підприємства. Очікую фахової тадетальної відповіді від МЕРТ.
- Російська федерація приречена на крах Сергій Пєтков 19:28
- Євроінтеграція та реальність: діяти негайно Юрій Щуклін 14:20
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України Нісар Ахмад 13:33
- Ключові інструменти, які допоможуть виграти найскладніші перемовини: поради підприємцям Владислав Пʼявка 10:46
- Харасмент у школах: чому мовчати небезпечно і як створити безпечне середовище для дітей Олександра Нікітіна 10:40
- З чого почати масштабування і систематизацію бізнесу Олександр Висоцький 10:29
- Як зменшити пори на обличчі? Вікторія Жоль 10:21
- Чи варто боятися фінмоніторингу? Сергій Пагер 08:40
- Що означає бути громадянином? Дмитро Зенкін вчора о 09:44
- Дві нові "гарячі точки" в Азійському регіоні Георгій Тука вчора о 07:54
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого Штефан Сабау 26.04.2025 23:00
- Дзеркальні кроки – основа переговорного процесу Сергій Пєтков 26.04.2025 07:28
- Післяплата через Нову пошту та NovaPay: чи потрібен фіскальний чек? Арсен Маринушкін 26.04.2025 00:43
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді Павло Васильєв 25.04.2025 21:39
- Очікування vs реальність: правда про старт кар’єри в IT Сергій Немчинський 25.04.2025 10:36
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 478
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України 151
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 131
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею 100
- 100 днів, які не повернули мир в Україну 93
-
Чому тепер Зеленський має козирі у переговорах, а у Трампа карти такі собі
Думка 14989
-
Парад перемоги над здоровим глуздом – Путін оголосить про "звільнення" Курщини 9 травня
Думка 8122
-
Іспанія та Португалія залишилися без світла: блекаут на всьому Піренейському півострові
Бізнес 4095
-
Запорізька кондитерська фабрика збанкрутувала
Бізнес 3999
-
"Життя після 100 — не виняток, а нова норма": як тренд довголіття змінює наш підхід до краси
Життя 3851