Штучний інтелект: практичні кейси та можливості для українського бізнесу
У цій статті розповідаю, яким чином можна використовувати штучний інтелект у бізнесі та які компанії вже це роблять.
ChatGPT розпочав роботу в Україні 18 лютого 2023 року і вже успішно застосовується у різних сферах: від фінансових установ до роздрібної торгівлі. За допомогою цієї нейромережі та інших інструментів на основі ШІ можна в рази спростити роботу власників бізнесу, автоматизувати рутинні процеси та підвищити ефективність роботи загалом.
поділяюся практичними рекомендаціями щодо впровадження нейромереж у роботу компанії.
Досвід використання нейромереж у моїй компанії
Ми створюємо контент чотирма мовами, включаючи китайську та англійську, оскільки для нас важливо охопити широку аудиторію. У записі лекцій грають роль навіть найменші деталі: емоції спікера, його жестикуляція, інтонація і навіть положення тіла. Ситуація з професійним перекладом така, що ви ніколи не зможете «з'єднати» українську мову з англійською чи китайською. Один і той же текст англійською буде на 20-30% коротшим, ніж його українська версія. Тобто просто накласти переклад не вдасться.
Тому близько двох років тому я почав шукати різні технології, здатні імітувати голос або створювати хороші тексти. Метою було заощадити час, який витрачається на запис та монтаж відео. Тоді я вперше зіткнувся зі штучним інтелектом. На той час якість контенту, що виробляється ШІ, була невисокою. Зараз же ми постійно користуємося технологією перетворення тексту на аудіо з моїм голосом і навіть створюємо деякі відео виключно за допомогою ШІ. Певні сервіси коштують недешево, але їхній результат вражає реалістичністю.
Використання нейромереж для створення контенту в Business Booster
Етап №1: Взаємодія ChatGPT
Першим AI-помічником у нашому процесі є ChatGPT. Цей інструмент використовується для створення різноманітного текстового контенту, включаючи сценарії, статті та пости для соцмереж. Цікаво, що цей AI також може бути використаний для перекладу високої якості.
Наші фахівці можуть взяти текст будь-якою мовою, вставити його в ChatGPT і попросити AI переформулювати його тією англійською, яку використовують носії. Штучний інтелект справляється з цим завданням напрочуд добре, навіть краще, ніж більшість традиційних перекладачів. Попри те, що результат все ще не досконалий, він цілком прийнятний: текст, який зберіг усі оригінальні ідеї, потребує лише незначного коригування.
Етап №2: Перехід до ElevenLabs
Наступним інструментом, який ми використовуємо, є ElevenLabs. Ми випробували багато подібних сервісів для генерації голосу, проте ElevenLabs займає особливе місце. Існують базові служби, такі як Google, Amazon та інші, й усі вони пропонують синтез мовлення. Однак саме ElevenLabs забезпечує чудове реалістичне звучання — ви дійсно відчуваєте, що розмовляєте з людиною. Він також пропонує клонування мови: завантажуєте приблизно 10 хвилин аудіо або відео, і він створює копію голосу. Це дозволяє вам створювати контент будь-якою мовою.
Підходимо ми до цього так: використовуємо ChatGPT для створення тексту на основі вже наявних матеріалів, таких як статті, відповіді на запитання клієнтів і т.д., а потім використовуємо цей текст в ElevenLabs для створення аудіофайлів та подкастів.
Етап №3: Використання Heygen AI
Ми використовуємо Heygen для створення відео. На початку мого досвіду роботи з ним я записав коротке відео, процес зайняв близько 10-20 хвилин. Потім я завантажив його на Heygen і тепер моя команда використовує цей аватар у всіх аудіотреках, згенерованих за допомогою ElevenLabs. Використовуючи цей AI, вони створюють відеоконтент для соціальних мереж, навчальних матеріалів та інших цілей. Однак, для мене важливо завжди контролювати контент, тому що саме якість тексту має вирішальне значення.
Висновок
Використання штучного інтелекту відкриває нові можливості для українського бізнесу та бізнесу загалом. З його допомогою компанії можуть аналізувати більші обсяги даних швидше та точніше, ніж це можливо вручну. Це дозволяє приймати більш обґрунтовані рішення та передбачати майбутні тренди.
ШІ також здатний автоматизувати рутинні процеси, що дозволяє співробітникам сконцентруватися на більш складних та творчих завданнях. Це підвищує ефективність роботи та рівень задоволеності персоналу.
Крім того, нейромережі допомагають покращити якість обслуговування клієнтів. Системи можуть працювати 24/7, швидко відповідаючи на запити споживачів та розв’язуючи їхні проблеми.
Насамкінець, штучний інтелект вже відіграє важливу роль в українському бізнесі, а його значущість з часом тільки збільшуватиметься. Це відкриває великі можливості для компаній, які готові йти в ногу з часом і використовувати технології для свого розвитку.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 157
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 81
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3128
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2074
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1886
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1479
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1376