На європейському мейнстримі знову гальма і відверті зради
Ви Клімкіну довіряєте? А я зовсім ні...
Торгаші, які прийшли до влади на Печерських горбах у Києвіздають Україну частинами й у роздріб, в обмін на таємні домовленості. Під чассекретного перешіптування по телефону з кремлівським коротуном і через втрату позицій держави у Євросоюзі. Нічого дивного: спекулянти ніколи не заспокоятьсяаж до тих пір, поки є вільним хоча б один квадратний метр нашої незалежноїтериторії і живим залишається бодай кульгавий українець. Тваринний інстинкт –продати, обміняти на власні преференції, ось їхній внутрішній мейнстрим… (Ме?йнстрим (англ. mainstream — основна течія) — термін, що позначаєпереважний напрямок у певній галузі…)
Їхній напрямок – за дорогу плату лягти під Москву. Що йзробили учора, відтермінувавши за домовленістю з РФ і ЄС введення в дію режиму вільноїторгівлі між Україною та Євросоюзом до січня 2016 року. Це, як мінімум. Що буде далі, тільки сам Бог знає. Алебудьте певні, що Кремль свого не проспить. Дайте їм лишень трішки часу. А до2016-го його явно вистачає, аби за сприяння своєї п’ятої колони в Україні,сателітів у Європі знову відтермінувати час вступу в дію асоціації, якщо дотого часу при таких як нині маємо вождях-правителях Московщина зовсім непроковтне Україну з потрухами.
У такому разі дозвольте запитати: а за що ж тоді наші патріотийшли проти куль снайперів на Майдані? Саме за це й ратоборствують вони й нині,ледве не щодоби помираючи на бранному полі Сходу України, - якраз, підкреслю,за європейський мейнстрим держави. Аторгаші при владі вже це все успішно здали ворогам нашим. Як Янукович зАзіровим у листопаді 2013-го, тепер бравурно порошенківці в один голос заявляютьна всіх телеканалах: на європейському шляху гальмуємо! Почекаємо з моря погоди,благословення від ординського «руського міра», аби розпочалися дії режиму вільної торгівлі між Україною таЄвросоюзом.
Одне слово, приїхали. Злізайтеукраїнці. Хутір Михайлівський. Далі знову Москва.
А взагалі, чому проблемами української євроінтеграціїпереймається Кремль? Чому саме він редагує договірні ситуації на нашійєвропейській дорозі? Чому Путін вирішує до якої папки на столі у Брюсселі маєлягти документ про асоціацію України і ЄС? Хтось на таке питання міг би скластивідповідь? Це все знає тільки пан Порошенко.
Віні його компанія тепер дурять нас усіх, як би сказав багатолітній дисидентрадянських таборів Левко Лук’яненко, забамбулюють голови українців тим, що,мовляв, 16 вересня має відбутися історична подія – синхронна ратифікація угодиміж Україною та Євросоюзом. Подивіться,мовляв, півгодинне кіно і забудьте про Європу. А далі документ відкладуть дотеки з написом «ХП». Що це таке? Читайте далі.
Коли я тільки починав роботу в газеті, у нашого редактора настолі лежала папка з написом «ХП». Коли якась стаття, підготовлена працівником,йому не подобалася, він клав її до цієї теки, позаяк був людиною вельми скромною і не міг прямо заявити в очі журналісту, що написане ним - банальна дурня. Тому доволі мирно казав: «Хай полежить!». Мовляв,поміркуємо, як згодом поставити цю писанину у номер. Насправді це була редакційна вигрібна корзина. Зцього портфеля матеріали летіли лише в вогонь. Тому між газетярами ця папканазивалася по-справдешньому – хрен піде! Так навсправжки перекладалися ті дивні «ХП».
Ось і ліліПутін за сприяння наших торгашів і всяких москвичівтам клімкіних, яких прилаштував пан Порошенко на вищих міністерських постах в Україні (чи бува це не нова квота Кремля в теперішнійкиївській владі?), поклав договір про асоціацію між Україною та ЄС до теки «ХП»у Брюсселі. Бо у п’ятницю, 12-го вересня ц.р., коли було прийнято рішення прозрадницьке відтермінування дії угоди на півтора роки, не в міру веселий, гордий,як піп у вівтарі, міністр закордоннихсправ України П. Клімкін журналістам заявив, що це «історичне рішення Євросоюзу».Такої мудрості начебто ще й не було ніколи.
Длякого ж воно, скажіть, історичне, як не для Москви!? Як, мабуть, і для справжніхроботодавців пана Клімкіна насамперед у Кремлі. Тому, що для України насправді цевеличезна, нічим невиправдана ганьба. Зрада надій і сподівань для кожногоукраїнського патріота. Гнила і підла Європа знову, вже в котре здала українцівпід дикій регіт путінівців.
Прикладтого, як мають діяти свідомі українці, показав заступник міністра закордоннихсправ України Данило Лубківський, який на знак незгоди з політикоюПорошенків-Клімкіних на європейському мейнстримі подав увідставку.
Так,гадаю, мають учиняти справжні патріоти. А ще правильно голосувати на виборах,щоб торгаші при владі отримали кукіль замість голосів.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 239
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 185
- Пристань для Ocean-у 145
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 137
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 135
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9908
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 6420
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5041
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3804 -
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
3268