Терористи відкрито говорять про наступ
Терористична «ДНР» готова до третьої фази війни і далі планує захоплювати територію України, відсуваючи лінію фронту.
Терористична «ДНР» готова дотретьої фази війни і далі планує захоплювати територію України, відсуваючилінію фронту.
Про це заявив самозванийсекретар самозваної «Ради безпеки «Донецької народної республіки», командирбатальйону бойовиків, «Восток» Олександр Ходаковський.
Цей терорист, на рахунку якогодесятки життів наших бійців і мирних мешканців, мав наглість сказати наступне:
«Хочу попередити: тенденція, щовстановилася з серпня, в ході бойових дій відсувати лінію фронту збережеться.Якщо ми активізуємося, то виключно заради того, щоб просуватися далі. Нам бицього не хотілося, адже в цьому випадку неминучі людські та інфраструктурнівтрати. У нас немає достатніх людських ресурсів, а значить - ми змушені застосовуватиартилерію. Руйнування неминучі», - заявив він.
При цьому бойовик розповів проглобальні плани терористичного новоутворення. «Я приймаю для себе існування«ЛНР» і «ДНР» лише як перехідний етап. Наша війна закінчиться тоді, колипівденніше Росії буде проросійська антифашистська держава. Інакше кажучи, нампотрібна вся Україна», - заявив він.
Зажерливість Ходаковськогозрозуміла. Бо йому і таким, як він, не буде місця в Україні після нашоїперемоги.
Люди отруєнні «руським миром»не можуть жити мирно: для життя їм потрібно мародерство і пограбування новихтериторій.
А Путіну необхідне знищеннявсієї України. Тому наші бійці на фронті захищають не лише Донбас, а й всюУкраїну.
Без Путіна цей Ходаковськийслова б не сказав. З іншого боку, попереджений - означає озброєний. Причомутерорист прямим текстом розповідає, що він і його «прихвостні»розстрілюватимуть мирні міста, бо у них «немає достатніх людських ресурсів».
Варто зазначити, що визволеніукраїнською армією Слов'янськ, Краматорськ, Маріуполь та інші міста лишилисяпереважно цілими і неушкодженими, на відміну від загарбаних російськимивійськами й найманцями.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 157
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 81
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3131
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2079
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1887
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1481
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1386