Як "джинсує" Микола Катеринчук
Київські вибори будуть і до ворожки не ходи. Є ознаки, які точніші за прогноз Глоби і прогнозованіші за рішення Конституційного суду. Джинса пішла – скоро вибори.
Київські вибори будуть і до ворожки не ходи. Є ознаки, які точніші за прогноз Глоби і прогнозованіші за рішення Конституційного суду. Джинса пішла – скоро вибори.
Першовідкривачем у цьому виборчому сезоні є Микола Катеринчук. Соціологічні служби сумнівного походження рейтинги заходилися малювати. Один із них оприлюднено на сайті колишньої партії таксистів, а нині Європейської партії. Одне з питань сформульовано з підказкою.
Наприклад, воно звучить до примітивізму просто: «Если бы единым кандидатом от оппозиции стал Николай Катеринчук, то за кого Вы бы отдали свой голос?» Можливі відповіді: «1. Анатолий Гриценко, 2. Николай Катеринчук, 3. Александр Попов, 4. Петр Порошенко, 5. Другой (ЗАПИШИТЕ), 6. ТРУДНО СКАЗАТЬ, 7. НИ ЗА КОГО ИЗ ПЕРЕЧИСЛЕННЫХ».
Можна з одного разу, із заплющеними очима, здогадатися, що найбільші шанси має, звичайно, Микола Катеринчук! За 23% респондентів. Другим несподівано опинився із 16% Петро Порошенко. Опитування проведене компанією InMInd на замовлення одного політтехнолога , який задорого видає дешевий продукт із запахом секонд хенду.
Схоже, що Микола Катеринчук наступає на ті ж граблі, що і Наталя Королевська. Вона також собі малювала гарні рейтинги і переконувала, що її партія не те що ногою, а «впевнено», як стверджувалося у рекламі, двома ногами у парламенті.
В унісон із соціологами Катеринчука заспівав штатний політтехнолог Адмінітрації Президента та симпатик харківського мера Геннадія Кернеса, Вадим Карасьов. Він уже тиждень переконує, що у «Миколи Катеринчука більше шансів стати узгодженим кандидатом від об'єднаної опозиції, ніж у Петра Порошенка". Прямо так і сказав. Це при тому, що за намір бути «єдиним» свобода обізвала Катеринчука «політичним авантюристом».
Спочатку ця новина з'явилася на близькому до Ганни Герман сайті УНН. Потім цей ньюз проспівали по ФМ-станціям. А під кінець тижня, повідомлення засвітилося на сайті «Комсомольської правди в Україні».
Аргументи у Вадима Карасьова такі ж «логічні», як і відповіді в опитуванні на замовлення ЄвПартії. Політолог робить висновок: "враховуючи опозиційні настрої в Києві, єдиний опозиційний кандидат, якщо такий буде, з чітким яскраво-вираженим опозиційним бекграундом, має всі шанси виграти мерську кампанію. У Катеринчука саме такий яро-виражений опозиційний бекграунд". Таке враження, що киян мають за повних дурнів.
Очевидно, Вадим Карасьов, говорячи про «бекграунд», має на увазі те, що троє депутатів Київради із блоку Катеринчука, у перший же день, перебігли до більшості Леоніда Черновецького: допомогли обрати секретарем Олеся Довгого і отримали керівні посади у трьох «жирних» комісіях.
Напевно, політолог не знає про так звану «таємну вечерю» Катеринчука. Коли він зібрав найближче оточення відсвяткувати перемогу на київських виборах, то на місці почесного гостя сидів, не опозиціонер Віталій Кличко, а «космічний мер».
На «вечерю» Льоня прийшов не з порожніми руками, а, так би мовити, з борговими записками в яких чітко було сказано: Льоня-космос фінансує і сприяє, а Коля проводить до Київради енну кількість близьких до сім'ї Черновецького людей. Так і сталося. Це при тому, що Микола Катеринчук обіцяв по судах затягати журналістів, які поставили під сумнів його опозиційність.
Таким чином, навряд чи замовними коментарями та новинами вдасться заговорити далекий від опозиційного «бекграунд» Миколи Катеринчука. Та й роль «опозиційного» кандидат Коля грає за сценарієм написаному на Банковій. Схоже, досвід замріяної Наташи, нічому не навчив президентських горе-стратегів. Політичні граблі ще не скоро заховають на склад…
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 158
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 81
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3142
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2096
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1897
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1499
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1420