Медіаохоплення Зеленського зросло на 47% завдяки святам та дипломатії
Підсумки 34-го медіатижня: візит Нетаньягу в Україну, останнє засідання Кабміну та можливе повернення Росії у G8.
Зеленський закріплює лідерство
За минулий тиждень показники Володимира Зеленського зросли на 47% на телебаченні та на 23% в інтернеті.
ЗМІ активно звертали увагу на зустрічі Володимира Зеленського з прем’єром Ізраїлю, що відбувались у рамках офіційного візиту Нетаньягу в Україну. Висвітлювалися офіційні заходи, переговори про Зону вільної торгівлі, меморіальні візити.
Також у ЗМІ обговорювалась реакція українського Президента на можливе повернення Росії у G8. Багато згадок отримало звернення про неприпустимість такого кроку, а також перемовини з головами стан-учасниць «Великої Сімки».
Окрім того, мас-медіа згадували Президента України в контексті святкувань Дня Прапора та Дня Незалежності, акцентуючи увагу на нововведеннях очільника країни щодо проведення урочистих заходів. Тема параду набула надзвичайно активного висвітлення, коментарів та висловлювань.
Найактивніші урядовці - Гройсман та Супрун
Медіа-охоплення Володимира Гройсмана зросло на 49% на телебаченні, але знизилось на 9% в інтернеті. Найбільш популярною темою, в контексті якої згадувався Володимир Гройсман, стало останнє засідання Кабміну та підбиття підсумків його роботи. Також ЗМІ висвітлювали зустріч прем’єр-міністрів України та Ізраїлю, акцентуючи увагу на домовленостях про економічну співпрацю між країнами.
Телевізійне охоплення Уляни Супрун зросло на 12%. Про очільницю МОЗ найбільше згадували у сюжетах, присвячених завершенню роботи попереднього уряду та вакцинації дітей. У сюжетах про вакцинацію інформація подавалась у контексті протестів під Офісом Президента України проти обов'язкових дитячих щеплень.
Минулого тижня зросли показники охоплення Арсена Авакова: на 2437% по телебаченню та на 200% в інтернеті. Найбільше охоплення мають повідомлення, що висвітлюють діяльність Авакова у контексті Дня вшанування пам'яті загиблих правоохоронців та звільнення голів Нацполіції низки областей.
Рівень Інтернет-охоплення Юрія Луценка знизився на 57%. Генпрокурора згадували у повідомленнях, що стосувались задоволення судом клопотання екс-беркутівців щодо допиту високопосадовців, зокрема Юрія Луценко, у справі розстрілів на Майдані.
Нові народні депутати: наймедійніший - Порошенко
Показники Петра Порошенка знизилися на 13% на телебаченні та на 20% в інтернеті. Згадуючи Петра Порошенка, ЗМІ найактивніше висвітлювали тематику урочистостей до Дня Незалежності та флешмобу до Дня Прапора за участі Петра Порошенка. Також медіа виявили цікавість до теми слухання справи щодо відсторонення судді Вовка, у контексті якої згадувався П. Порошенко, якого Вовк звинуватив у втручанні в роботу суддів.
Спостерігається зростання показників Дмитра Разумкова на 31% на телебаченні та на 37% в Інтернеті. Найбільше охоплення мають повідомлення, присвячені роботі підготовчої депутатської групи ВР під головуванням Разумкова. Окрім того, минулого тижня ЗМІ активно висували припущення щодо майбутнього спікерства лідера партії «Слуга народу».
Зросли показники Андрія Геруса на 16% на телебаченні та на 100% в інтернеті. Найбільша охопленість у повідомлень, що стосувались брифінгу Геруса щодо наради Президента з урядовцями, присвяченої питанню зниження ціни на електроенергію.
Збільшився на 153% показник Інтернет-охоплення у Святослава Вакарчука, якого згадували у контексті підготовки його партії до парламентської діяльності, зокрема відмови від зайняття членом партії місця віце-спікера та висунення низки вимог до Президента щодо реформування ВР.
Олігархи: Ахметов випереджає Коломойського
Телеохоплення Ріната Ахметова знизилось на 41%. Найбільше Ахметов згадувався у сюжетах на ТБ у зв’язку зі своєю благодійною діяльністю.
На 8% знизилось Інтернет-охоплення Ігоря Коломойського, якого згадували у контексті справи судді Вовка, який звинуватив Коломойського у впливі на розслідування та суд.
В цілому, тенденція на зростанні згадуванності «нових обличь» є стійкою та стабільною.
- Gaming в Онтаріо, або як Операторам успішно отримати ліцензію Ольга Ярмолюк 17:48
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська 14:22
- Що приховала влада у державному бюджеті 2024 року? Любов Шпак 13:05
- "Гостомельська пастка" для місцевого самоврядування Володимир Горковенко 10:25
- Топ 5 податкових порушень у 2025 році Сергій Пагер 08:57
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 10122
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
9109
-
Зеленський-2025 проти зразка 2019 року. Як шість років та війна змінили президента України
3959
-
Власник вареничних "Балувана Галя" знову судитиметься із мережею "Галя Балувана"
Бізнес 3590
-
ЄС уперше ввів санкції проти Росії за застосування хімічної зброї в Україні
Бізнес 3408