Вибори на Донбасі немислимі без перепису населення
До питання про здачу Донбасу Ахметову та Бойку на догоду Кремлю
Вершиною безумства нинішньої політики Банкової – узгодження керівництва окупованих територій з Кремлем. Завдяки політиці Путіна і його кліки в Донбасі втрати України сягають без малого десяти тисяч українців, але, читаємо в стрічці новин: «президент Петро Порошенко зацікавився створенням в захоплених бойовиками районах Донеччини та Луганщини адміністрацій, які очолили б фігури, що влаштовують і Київ, і Москву ». Це не що інше, як план урегулювання ситуації, запропонований Віктором Медведчуком. А хто такий Медведчук? Кум Путіна.
Той самий Медведчук, якому приписують авторство так званих Мінських угод, які беззаперечно схвалив пан Порошенко. Котрі є вбивчим зашморгом на шиї України. Насамперед, з виборами на окупованих територіях до часу звільнення окупованих земель загарбниками, зі зміною державного укладу в нашій унітарній державі. Що насправді для нас смерті подібно. Це все одно, якби будинок захопили терористи, розваливши частину стін його, а ми ставили завдання спершу відремонтувати споруду, де засіли терористи, а вже потім викурити звідти бандитів. При чому, весь абсурд полягає в тому, зо Європа вимагає вибори провести до кінця червня цього року. Якась фантасмагорія – не інакше.
І ось у Києві вже й назвали своїх начальників для загарбаного, знищеного до тла «руським міром» Донбасу – Р. Ахметова та Ю. Бойка. На заміну бандитам О. Захарченку та І. Плотницькому. Гарна метаморфоза. Чекають лише на згоду Москви. І тут все діється, за доброю старою традицією, що останнє слово залишається за «старшим братом». Пан Порошенко вже готовий танцювати «польку бабочку» з Ахметовим і Бойком в Іловайську, Дебальцевому, де ще лежать не всі підібрані тіла наших вояків. Яке святотатство!
А навіщо Ахметов та Бойко. Хіба не краще було б вернути у стрій Гіркіна і Бєса? Вони зарекомендували на Донбасі вельми вдатними бойовими менеджерами. Петро Олексійович, напевне, якось за опівніч... буде не проти...
Я лише запитаю: а за що поклали життя майже 2,5 тисячі воїнів-героїв України? Хіба нам раніше не було відомо, що названі вище особи, які нині миляться в начальники для бойовиків на тій стороні конфлікту, були на стороні вати? Невже для цього потрібно було вбити майже десять тисяч наших громадян, основна частина яких ні в чому не винні цивільні особи? Хай їх і призначає Москва. При чому тут Україна?
Якщо проводити вибори в окупованому Донбасі, на чому затято наполягає Захід, то найперше необхідно провести перепис населення в окупованих територіях. Не реалізувавши цього важливого статистичного процесу, коли частина населення Донбасу, в результаті агресії Росії розбрелася по всьому світу, ми отримаємо фейк за результатами «волевиявлення» відповідно до довоєнних лекал Партії регіонів. Тобто, все повертається на минулі місця, тільки без царських портретів Януковича на виборчих дільницях. І тому, зрозуміло наперед, що стовідсотково отримаємо повну зраду інтересів української держави, в чому заінтересовані Кремль, і, мабуть же ж, Ахметов поспіль з Бойком. Будьте певні, що за цією ж виборчою процедурою вони будуть вимагати і виборів до Верховної Ради, які були пропущені тут у жовтні 2014 року. Оскільки, і це видно з усієї вірнопідданої щодо забаганок Москви політики Банкової, Порошенко погодиться й на таке. В такому разі на осінь можна очікувати, що в парламенті з’явиться потужна, підсилена відвертими бандитами з Донбасу, опозиційна антиукраїнська фракція. Ми отримаємо в ролі недоторканих осіб нинішніх донецьких убивць і військових злочинців у Києві, і по всій Україні.
Такий результат угодництва і співпраці в рашівськими окупантами з «урегулювання» конфлікту в Донбасі на умовах Медведчука і Путіна. Яким уже відверто, не криючись підігрує пан Порошенко. Тому єдиний варіант для України – негайно визнавати так звані ДНР та ЛНР терористичними угрупуваннями.
Такий законопроект зареєстрований 26 січня 2015 року і пилиться вже понад тринадцять місяців у Верховній Раді. Доказів цього «статусу» протиправних колабораціонізмських проявів у Донабасі - тисячі. За таке розв’язання проблеми виступає заступник керівника парламенту Оксана Сироїд. Потрібно лише підтримати її. Це шлагбаум для всіх протиправних спроб шантажу України різними «друзями» з-за кордону, які готові здати Україну Московії через вибори на Донбасі, узгодження якихось васалів для керівництва окупованими територіями від імені начебто і Москви, і Києва. З терористами, якщо такими визнають провальну Новоросію, яку намагався створити на наших землях Путлєр, ніхто не вестиме ніяких перемовин: бандитів або витісняють, або їх знищують. Це єдиний законний шлях до розв’язання проблеми окупованих територій.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13664
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 6139
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 6110
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5858
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5199