Безсмертна консерва
Доки Україною правлять піонери і комсомольці вона буде пострадянською.
«Гляди, як повилазила вся нечисть з глибокой політичной Лєти*»
(Лесь подеревлянський)
Дивлячись новини, особливо те що стосується Україні починаєш себе відчувати мешканцем країни кривих дзеркал. Бабченко – мерт, Бабченко – жив. Спецоперація. Диверсія. Рука Кремля. Від такого інформаційного шуму у здоровї людини виникає лише одне бажання…вимкнути телевізор, соціальні мережі та втопити гаджети. На фоні всього цього тільки невелика кількість політологів помітила, що ще один політик зі старої обойми «любих друзів» вирішив піти балотуватись на пост Президента України. Роман Безсмертний – народний депутат кількох скликань, представник Президента України Леоніда Кучми в Парламенті (1997 - 2002рр.) і прочєє прочєє прочєє.
Людина з великою політичною біографією і досвідом, який за його власним виразом: «Втомився підносити снаряди тим хто не вміє стріляти».
При всій моїй внутрішній симпатії до пана Романа, але я хотів би зазначити, що відповідальність за артобстріл несе як людина яка заряджая, яка наводить і яка підносить снаряди. Відповідальність і нагороди колективні, адже ти прекрасно усвідомлюєш, що ти робиш і для чого ти це робиш.
Є люди, яким завжди комфортно працювати другим номером, таким є і Роман Бесмертний. Він прекрасний номенклатурщик, який знає всіх і його знають всі, але якщо використовувати його алегорію, то снаряди від підносить основним гравцям вже років двадцять і за ці двадцять років він встиг догодити трьом Президентам, Кучмі-Ющенку-Януковичу. І він несе відповідальність, як за успіхи України так і за не успіхи.
Мені імпонує святий інфантилізм українців, які вірять у те, що представники «політичної консерви», яка править Україною останні 20 років зможе змінити Україну на краще. Доки в Україні при владі будуть комсомольці – Україна буде пострадянською, при чому в найгіршому розумінні цього слова.
В української політконсерви давно втрачений строк придатності, тому вона бурлить і вибухає. Наразі вона потішила нас новим кандидатом в Президенти. Але попри великі політичні та фінансові зв’язки, навряд чи Роман Безсмертний стане кандидатурою навколо об’єднаються опозиційні до Президента політичні сили, його максимум це декілька процентів опозиційних голосів, цього достатньо, щоб виходити на вибори Парламентські, але в ракурсі виборів Президента України, він може бути лише технічним кандидатом який відтягне голоси в пулу Тимошенко-Гриценко, але не думаю, що для Юлії Тимошенко це стане критично, а Анатолія Гриценка вибачте за реального опонента існуючий владі я не сприймаю.
Прим:
* Лєта (грец.) – річка забуття у древнє грецькій міфології
- Альтернативна енергетика: що краще – СЕС, ВЕС чи приватні ГЕС? Ростислав Никітенко 07:37
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 204
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 160
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 83
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 80
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3304
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2164
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1926
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1648
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1629