Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
А знову про мову. Ця тема й досі залишається надзвичайно актуальною. Оскільки саме на мовному підґрунті регіонали, на чолі з диктатором, можуть готувати нові провокації.
Особисто я вважаю, що послідовне знищення державної мови - це провокаційна технологія влади, результатом якої може стати відкритий громадянський конфлікт, аж до фізичного протистояння. А його наслідком може стати скасування парламентських виборів і введення Януковичем надзвичайного стану.
Божевільний натиск, з яким регіонали намагаються продавити «мовний законопроект», несе в собі реальну загрозу розколу України і втрати цілісності держави.
Брудні технології Банкової щодо української мови досягли крайньої межі. Те, що вони виробляють, можна назвати одним словом - БОЖЕВІЛЛЯ! Особисто у мене складається враження, що все це задумано для того, щоб, заради утримання влади, остаточно підштовхнути країну до відкритого громадянського конфлікту. І питання не в якихось там вічних передвиборчих обіцянках зробити другу державну. Це нісенітниця, всі це розуміють.
Я думаю, що ідея законопроекту Колесніченка більш підступна і цинічна, ніж здається. Усвідомлюючи своє повне фіаско на майбутніх парламентських виборах, наслідком яких може стати не тільки імпічмент, а й подальше притягнення Януковича до суду, Янукович вирішив зіграти на випередження. Не ризикувати, не «грати в демократію», а просто скасувати вибори і ввести надзвичайний стан.
Нинішня Конституція дозволяє йому це реалізувати. Та й підконтрольна більшість із задоволенням підтримає таку ініціативу. Адже тоді вони збережуть свої мандати на невизначений термін. Але зробити це можна, тільки спровокувавши громадянське протистояння, яке стало б нібито «законною» підставою для здійснення цього злочинного сценарію Банкової. Саме підготовкою таких провокацій і можуть сьогодні займатися технологи АП, включаючи спецслужби.
Будь-яка освічена людина розуміє всю абсурдність, провокаційність і антиконституційність законопроекту Колесніченка - Ківалова. Але влада цілеспрямовано розгойдує ситуацію. Їх ідея проста. Тема знищення української мови, а для більшості людей це означає знищення України як держави, може вивести тисячі патріотів на вулиці. Зі свого боку, влада, за участю спецслужб, буде «підігрівати» «захисників» російської мови. Протистояння забезпечено. Нескладно собі уявити, що такий «коктейль Молотова» може спалахнути будь-якої хвилини.
Більш того, сама АП, може «підпалити гніт», вони це вміють. А далі - кілька масових бійок «скривджених російськомовних» зі «знахабнілими хохлами» і, не дай Бог, кров ... Миттєво запускається репресивна машина диктатури: СБУ, МВС, ГПУ. Арешти неугодних, обшуки і т.д. Справу зроблено. Під «соусом» запобігання можливих «масових заворушень», як би з огляду на всю складність ситуації, «піклуючись» про громадянський мир та недопущення провокацій (в яких, звичайно ж, звинуватять «злу та агресивну опозицію»), Янукович і його більшість в ВР вводять надзвичайний стан і скасовують вибори в парламент. До моменту - поки «все не заспокоїться». Результат: для них «всі залишаються при своєму», всі задоволені. Опозиція в меншості. Тимошенко і Луценко залишаються у в'язниці. Парламент з продажною більшістю, а Янукович з абсолютною владою.
Я упевнений, що режим Януковича піде на все, щоб утримати владу. Вони не зупиняться ні перед чим. А що стосується реакції міжнародного співтовариства, то ми бачимо, що їм давно на це наплювати.
P.S. Я розумію, що для когось такий розвиток подій найближчим часом видається малоймовірним, але... Не забуваймо, хто сьогодні при владі...
Підкреслюю, це не «страшилка». Звичайно, я висловлюю особисту точку зору і лише моделюю можливу ситуацію, але впевнений, що такий сценарій влади цілком реальний. Значить, потрібно бути готовими до всього. Тому об'єднана опозиція повинна бути на крок попереду, щоб не дати можливості Януковичу здійснити черговий злочин, масштабну політичну провокацію.
Ну а за свою мову, свою країну, свою свободу, свою незалежність, за майбутнє наших дітей, безумовно, потрібно боротися до кінця. І в сесійній залі парламенту, і на вулиці. Помилка "5 червня" неприпустима. Усіма можливими методами громадянського опору потрібно не дати змоги регіоналам зробити свою "чорну справу" і знищити українську державність.
Слава Україні!
21.06.2012 10:50
Євро-2012 не заважає Банковій планувати нові провокації
У Януковича вже готують сценарій скасування виборів у ВР та введення надзвичайного стану
Звичайно, зараз вся країна охоплена ейфорією від проведення чемпіонату. Сам слідкую і вболіваю. Хоча, на жаль, вже не за нашу збірну. Безперечно, наші хлопці, справді, молодці, честь їм і хвала. Прикро, але так сталося, нічого не зробиш. Отже, Євро продовжується, але сьогодні не про футбол.А знову про мову. Ця тема й досі залишається надзвичайно актуальною. Оскільки саме на мовному підґрунті регіонали, на чолі з диктатором, можуть готувати нові провокації.
Особисто я вважаю, що послідовне знищення державної мови - це провокаційна технологія влади, результатом якої може стати відкритий громадянський конфлікт, аж до фізичного протистояння. А його наслідком може стати скасування парламентських виборів і введення Януковичем надзвичайного стану.
Божевільний натиск, з яким регіонали намагаються продавити «мовний законопроект», несе в собі реальну загрозу розколу України і втрати цілісності держави.
Брудні технології Банкової щодо української мови досягли крайньої межі. Те, що вони виробляють, можна назвати одним словом - БОЖЕВІЛЛЯ! Особисто у мене складається враження, що все це задумано для того, щоб, заради утримання влади, остаточно підштовхнути країну до відкритого громадянського конфлікту. І питання не в якихось там вічних передвиборчих обіцянках зробити другу державну. Це нісенітниця, всі це розуміють.
Я думаю, що ідея законопроекту Колесніченка більш підступна і цинічна, ніж здається. Усвідомлюючи своє повне фіаско на майбутніх парламентських виборах, наслідком яких може стати не тільки імпічмент, а й подальше притягнення Януковича до суду, Янукович вирішив зіграти на випередження. Не ризикувати, не «грати в демократію», а просто скасувати вибори і ввести надзвичайний стан.
Нинішня Конституція дозволяє йому це реалізувати. Та й підконтрольна більшість із задоволенням підтримає таку ініціативу. Адже тоді вони збережуть свої мандати на невизначений термін. Але зробити це можна, тільки спровокувавши громадянське протистояння, яке стало б нібито «законною» підставою для здійснення цього злочинного сценарію Банкової. Саме підготовкою таких провокацій і можуть сьогодні займатися технологи АП, включаючи спецслужби.
Будь-яка освічена людина розуміє всю абсурдність, провокаційність і антиконституційність законопроекту Колесніченка - Ківалова. Але влада цілеспрямовано розгойдує ситуацію. Їх ідея проста. Тема знищення української мови, а для більшості людей це означає знищення України як держави, може вивести тисячі патріотів на вулиці. Зі свого боку, влада, за участю спецслужб, буде «підігрівати» «захисників» російської мови. Протистояння забезпечено. Нескладно собі уявити, що такий «коктейль Молотова» може спалахнути будь-якої хвилини.
Більш того, сама АП, може «підпалити гніт», вони це вміють. А далі - кілька масових бійок «скривджених російськомовних» зі «знахабнілими хохлами» і, не дай Бог, кров ... Миттєво запускається репресивна машина диктатури: СБУ, МВС, ГПУ. Арешти неугодних, обшуки і т.д. Справу зроблено. Під «соусом» запобігання можливих «масових заворушень», як би з огляду на всю складність ситуації, «піклуючись» про громадянський мир та недопущення провокацій (в яких, звичайно ж, звинуватять «злу та агресивну опозицію»), Янукович і його більшість в ВР вводять надзвичайний стан і скасовують вибори в парламент. До моменту - поки «все не заспокоїться». Результат: для них «всі залишаються при своєму», всі задоволені. Опозиція в меншості. Тимошенко і Луценко залишаються у в'язниці. Парламент з продажною більшістю, а Янукович з абсолютною владою.
Я упевнений, що режим Януковича піде на все, щоб утримати владу. Вони не зупиняться ні перед чим. А що стосується реакції міжнародного співтовариства, то ми бачимо, що їм давно на це наплювати.
P.S. Я розумію, що для когось такий розвиток подій найближчим часом видається малоймовірним, але... Не забуваймо, хто сьогодні при владі...
Підкреслюю, це не «страшилка». Звичайно, я висловлюю особисту точку зору і лише моделюю можливу ситуацію, але впевнений, що такий сценарій влади цілком реальний. Значить, потрібно бути готовими до всього. Тому об'єднана опозиція повинна бути на крок попереду, щоб не дати можливості Януковичу здійснити черговий злочин, масштабну політичну провокацію.
Ну а за свою мову, свою країну, свою свободу, свою незалежність, за майбутнє наших дітей, безумовно, потрібно боротися до кінця. І в сесійній залі парламенту, і на вулиці. Помилка "5 червня" неприпустима. Усіма можливими методами громадянського опору потрібно не дати змоги регіоналам зробити свою "чорну справу" і знищити українську державність.
Слава Україні!
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436
Контакти
E-mail: [email protected]