UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.08.2009 17:48

Черновецький вводить інквізицію в столиці

Лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії

    З впевненістю можу заявити, що «чорні списки» на відключення гарячої води в так званих «будинках-неплатниках» будуть поповнюватися  і надалі, і методи, які використовує мер для вибивання боргів стануть жорсткіші. Відключення гарячої води в 53 б

    З впевненістю можу заявити, що «чорні списки» на відключення гарячої води в так званих «будинках-неплатниках» будуть поповнюватися  і надалі, і методи, які використовує мер для вибивання боргів стануть жорсткіші. Відключення гарячої води в 53 будинках 14 серпня – це обкатка радикального сценарію по «вибиванню» боргів з людей, що по формі і змісту нагадує методи інквізиції та рекету. Через декількох боржників влада готова позбавити оплачених послуг тисячі жителів багатоповерхівок. І це не дивлячись на те, що примусове позбавлення оплаченої  послуги є грубим порушенням прав споживачів.

 

    Я впевнений, що методи, за допомогою яких чиновники починають «вибивати» гроші у населення за комунальні послуги, будуть удосконалюватися,  і ставати більш жорстокими із збільшенням тарифів. Наступними у черзі на відключення гарячої води стоять 373 будинки. І цей «чорний список» продовжує рости, поки не буде дана правова оцінка відключенню від водопостачання тих, хто справно платить за комунальні послуги. Я не виключаю, що до будинків, у яких існує заборгованість, найближчим часом стануть застосовувати більш жорсткі методи «покарання».

 

    Не здивуюсь, якщо завтра побачу пенсіонера, який піднімається на дев’ятий поверх пішки, тому що чиновники вимкнули ліфт через борги сусіда. Або у під’їзді вимкнуть освітлення і припинять вивозити сміття. Проблему заборгованості потрібно вирішувати за допомогою сучасних програм індивідуального врегулювання, а не користуватися методами середньовічної інквізиції.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]