UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.08.2009 17:41

Раджу меру провести нараду під розбитим ліхтарем

Лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії

  Громадянське об’єднання «Новий Київ» провело моніторинг на предмет освітлення столичних вулиць у нічний час. Виявилося, що ситуація катастрофічна у всіх київських районах. У центрі міста справи дещо кращі, ніж у спальних масивах. Там неосвітленими

  Громадянське об’єднання «Новий Київ» провело моніторинг на предмет освітлення столичних вулиць у нічний час. Виявилося, що ситуація катастрофічна у всіх київських районах. У центрі міста справи дещо кращі, ніж у спальних масивах. Там неосвітленими залишаються не тільки двори та алеї у мікрорайонах, але і центральні дороги. На деяких достатньо жвавих магістралях справно лише 10 % проектного освітлення.  Причому ситуація погіршується. Напевно, таким чином Черновецький і К вирішили заощадити в умовах тотального невиконання бюджету, але робити це за рахунок безпеки киян - злочин!

 

  Я би порадив меру і його команді під вечір приїхати у будь-який із спальних масивів, вилізти із своїх розкішний майбахів та ролс ройсів, і , як то кажуть, «ніжками» пройтись неосвітленими вуличками, і під розбитим ліхтарем на розбитій лавці провести нараду на тему: «Освітлення столиці у нічний час».  Навіть діти знають, темні вулиці і провулки – це одна з головних причин вуличного травматизму, ДТП та криміналу.

 

  Ситуацію щодо освітлення вулиць необхідно кардинально змінювати. Для цього необхідно розробити та реалізувати комплексну програму, направлену на покращення освітлення вулиць Києва. Тільки тоді нічний Київ буде комфортним та безпечним.        

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]