Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.03.2013 23:35

Янукович наказав КС перенести київські вибори на 2015-й рік

Лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії

На Банковій вже написали і передали таке рішення у підконтрольний Януковичу Конституційний суд

Протягом останнього тижня янеодноразово висловлювався у ЗМІ стосовно ситуації навколо виборів мера столиціта депутатів Київради. Наводив чіткі аргументи та спробував передбачитирозвиток ситуації. 

Висновок один – ніяких виборів у 2013-му році встолиці не буде.

Сьогодні кілька слів про свої враження за останні двадні, що провів у стінах ВР.

« Регіонали » - професійні кидали,провокатори і політичні аферисти! Це - не новина, це - аксіома. А ще вони - боягузи,як і їхній « межигірський господар » . Очевидно, що те, щовідбувається протягом кількох днів у сесійній залі - яскраве томупідтвердження. Їхні безглузді і тупі дії у ВР виглядають доволі кумедно інагадують погано зрежисований комічний спектакль. Котрий, на жаль, може матидуже негативні наслідки для життєдіяльності нашої столиці. На Київ насуваєтьсяабсолютний юридично-правовий колапс, системна криза і повне безвладдя. Ну а цеможе стати наслідком і серйозних соціально-економічних проблем для мешканцівміста.

Тому справа честі для усіх опозиційних сил - не дати їм можливостізберегти контроль над Києвом.

Сьогоднішнє засідання ВР знову підтвердило, що уЯнуковича немає твердої більшості в парламенті. Тому у питанні київських виборівпредставники ПР будуть « ламатичерез коліно » . Будуть затягуватипроцес голосування по Києву, « товкти воду в ступ » , придумувати все нові і нові « відмазки » , але на вибори непідуть. Але навіть , якщо « регіонали » і підтримають завтрапризначення виборів у Києві (можливо , проведуть його в першому читанні, хоча в проектізазначено « за основу та в цілому » ), не варто ставитисядо цього серйозно, як до остаточно вирішеного питання. Вони це зроблять тількизаради подальшого затягування процесу і за для, так званого, публічного « зняття напруги » , щоб « витерти руки » . Типу, ви хотіли -ми проголосували, отримуйте. Насправді, це нічого не змінює. Головне питаннявиборів у столиці вирішиться у КС, а він цілковито підконтрольний Януковичу.

Більш того, у продажних «суддів» нинішнього КС вжележить написане на Банковій рішення щодо проведення виборів у столиці у2015-році. Єфремов і Ко це чудово знають. Саме тому продовжують «водити козу».На мій погляд, якщо дуже коротко, мотивація і тлумачення КС, тобто, чим вони будуть « крити по-закону », буде виглядатиприблизно так: «Минуле рішення КС (2008-го) про чергові вибори Київради у2013-му приймалося до прийняття закону щодо одночасного проведення виборівдепутатів місцевих рад, міських та селищних голів. Цей закон було прийнято у2010-му. Тому КС розповість усім нам про те, що потрібно виконувати норми самецього закону і провести усі вибори одночасно у 2015-му році. Ну а те, що це - порушенняКонституції, наш Конституційний суд не цікавить. Є ще кілька нюансів щодочерговості та позчерговості цих виборів, але це хоч і суттєво, але з огляду на2015 й рік , не принципово. В тойже час, якщо рішення КС буде таким, то регіонали окремою постановою спробуютьподовжити повноваження нині діючих депутатів Київради до 2015-го. От і все.Безперечно, це антиконституційно і не витримує жодної критики. Втім, їм на цеплювати. Ними править страх і їхня політична доцільність.

Як я вже неодноразово казав, максимум , на що вони можливопідуть - це вибори мера, але без обрання Київради. Хоча, я вже не вірю і в це.Дочекаються « висновків » КС про перенесеннявиборів у Києві на 2015 , ікрапка.

Я ще і ще раз наголошую, що Янукович наляканийситуацією з повним провалом ПР в столиці. Тому зробить усе, щоб не втратитиконтроль над містом напередодні президентських виборів.

Отже, якщо станеться саме так (а я в цьому несумніваюся) , і їм вдасться«поламати» київські вибори, то найбільш правильним сценарієм дій опозиції будеспільне блокування « Батьківщиною » , « Свободою » та « УДАРом » роботи нелегітимногоз червня цього року органу міської влади - Київради та КМДА. Про це вже заявилилідери опозиції , і я це цілкомпідтримую.

Кияни заслуговують на владу К ИЯН ! А не владу окупаційної орди, щосистемно проводить політику остаточного розграбування активів громади ізнищення історичного Великого Києва, як українського міста. Готуватися дотакого розвитку подій потрібно вже зараз. У мене немає сумнівів, що киянипідтримають опозиційні сили і вийдуть захищати своє конституційне право насамоврядування, право - бутигосподарями у своєму місті.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net