Про екологічні питання та місцеву і центральну владу
На місцевому рівні залишається проблема ремонту доріг, коштів немає де взяти, ті хто ремонтують дороги кажуть, що кілометр асфальту коштує мільйон гривень.
Нещодавно країною, особливо Західною Україною пронеслися сильні дощі і урагани. Вони принесли чималої шкоди мешканцям, цього регіону. У різний спосіб реагують жителі на наслідки повеней та природних катастроф. У деяких селах люди організовуються і вимагають у влади компенсацій, а якщо влада не спроможна, то намагаються шукати порятунку за кордоном в інвесторів. Бувають стихійні протести, такі як, наприклад, у селі Чорний Острів, Жидачівського району Львівської області. Під час повені знесло огорожі селянам і зробило іншу шкоду. Люди перекрили дорогу на Ходорів, центр місцевої громади. Заявили, що якщо компенсацій не дадуть, нікого пропускати дорогою не будуть. Крім того, у селі розташоване підприємство з вирощування курей, дане підприємство недалеко за селом утворило могильник з подохлих курей, могильник погано закритий і під час повені вода його розмила, у селі почалися інфекційні хвороби якими хворіють як люди так і тварини. Стихійна блокада швидко завершилася, а люди які постраждали задовільнилися невеликою компенсацією місцевої влади. Зрозуміло, що для утилізації свійських птахів і тварин потрібне підприємство яке займається даною проблемою, а їх немає. Щоби такі підприємства були побудовані потрібно місцевій владі звернутися як до закордонних інвесторів так і до своїх, а якщо влада не спроможна, то, виходить, що місцева громада має дати собі раду сама.
На місцевому рівні залишається проблема ремонту доріг, коштів немає де взяти, ті хто ремонтують дороги кажуть, що кілометр асфальту коштує мільйон гривень. У радянські часи подібну проблему намагалися вирішувати партійні функціонери, вони зверталися до вищих партійних чиновників, шукали там знайомства, і кому пощастило «вибивали» гроші для села. Сьогодні тим займаються депутати особливо народні депутати Верховної Ради України. У соціальних мережах можна побачити як деякі з них хваляться, що «вибили» гроші для громади і свого виборчого округу. Декотрі з них належать до бюджетного комітету ВРУ. Одне слово, одним розчерком пера, депутат бюджетного комітету може, коли йому це потрібно (а потрібно перед виборами), «вибити» з державного бюджету гроші для своїх виборців. А що ж іншим депутатам робити які не можуть «вибити» гроші для своєї громади?
Під час позачергових виборів, виборцю потрібно добре дивитися за кого вони будуть віддавати свій голос, за обіцянки «вибивати» гроші з державного бюджету, чи проявляти винахідливість і кмітливість, наприклад «вибивати» гроші в олігархів Ахметова, Пінчука, Коломойського і інших, адже їхні статки складають у декілька разів більше аніж «дірявий» бюджет країни. Можна ще шукати інвесторів, які не тільки будуть будувати свинарники, птахофабрики, а й підприємства для утилізації загиблих тварин. Крім того, депутату разом з місцевою владою потрібно буде шукати інвесторів і гроші для роздільного збирання і вивезення, переробки сміття. Бюджетні гроші потрібно залишити для соціальних потреб, пенсіонерів, інвалідів, різної школи тощо.
Українці мають побачити у кандидата в депутати людину яка горить бажанням зробити чогось доброго як конкретно для людини, так і для суспільства в цілому, не тільки заглядаючи у державний бюджет, а й шукати інвестора, створювати робочі місця, усюди, не тільки у великих містах. Думати про екологію, намагатися внести свою лепту у будуванні заводів з переробки сміття, і багато чого іншого чого потребують люди на сьогоднішній день.
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк вчора о 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко вчора о 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус вчора о 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич вчора о 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука вчора о 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко вчора о 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський вчора о 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда вчора о 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
- ВВК до 5 июня: нужно ли проходить людям с инвалидностью? Віра Тарасенко 30.03.2025 15:46
- ШАБАК оприлюднив свої висновки щодо трагедії 7 жовтня Георгій Тука 30.03.2025 14:16
- Цивільна конфіскація: про це варто знати, якщо ви державний службовець Тетяна Видай 28.03.2025 14:47
- Від 2 до 4 мільярдів доларів Євген Магда 28.03.2025 13:13
- Українські надра – не предмет торгу, а основа національної безпеки Олена Криворучкіна 28.03.2025 12:19
- Примусове доставлення до ТЦК: Як діє поліція та що потрібно знати Павло Васильєв 28.03.2025 11:58
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 1193
- Законопроєкт 13120 позбавляє дітей конституційного права на освіту 429
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 301
- Стоїцизм папороті у перетвореннях декартової геометрії 153
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 148
-
Яєчний король купує американського виробника яєць Hillandale Farms за $1,1 млрд
Бізнес 7108
-
"Бояться їхати сюди". Українській компанії не вдалося перевезти з Польщі закриту фабрику
Бізнес 6054
-
Суд відкрив провадження про банкрутство забудовника ЖК "Еврика" у Києві
доповнено Бізнес 2964
-
Кульмінація некомпетентності. Чому закрили відомого розробника ігор Monolith
Технології 2609
-
Залежність від шопінгу: чому ми купуємо більше, ніж потрібно
Життя 1982