Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.03.2017 16:29

На захисті сімейних цінностей

Політолог- міжнародник

16 березня представники ВО ”Свобода” та Центру захисту сімейних цінностей відвідали громадську організацію “Всі разом!”, що займається правозахисною діяльністю, бореться за посилення сімейних цінностей та проти дискримінації християн. Молоді активісти обго

16 березня представники ВО ”Свобода та Центру захисту сімейних цінностей відвідали громадськуорганізацію Всі разом!, що займається правозахисною діяльністю, боретьсяза посилення сімейних цінностей та проти дискримінації християн. Молоді активістиобговорили проблеми, що постали перед українським суспільством.

Зараз ліві екстремістські сили активно лобіюють прийняття змін доукраїнського законодавства, що загрожують національній безпеці та прямо порушуютьКонституцію України. Зокрема у чинній програмі дій Уряду до 2020 року, що діє злистопада 2015, запланована зміна ст. 51 Конституції, де визначається поняття шлюбу як союзу чоловіка та жінки. Натомістьпланується загальне формулювання “кожен має право на шлюб”. Також запланована популяризація різноманітнихпротиприродніх зносин, властивих психічнохворим людям, зокрема статевихстосунків між особами однієї статі.

По суті ми можемо завтра проснутись в новому Радянському Союзі. В СРСР у1920-х активно навязували толерантність до так званої вільної любові та абортів. Це викривлення суспільної моралі досіне подолано в нашому суспільстві, попри чверть століття духовного відродження.Нові ініціативи можуть ще більше знищити моральні принципи українців.

Правозахисники дійшли висновку про існування підміни понять, коли череззакони та мас-медіа проваджується поняття гендер, як нібито синонім поняття стать. Насправді так звана гендерна рівність” –це визнання прогресивності будь-яких психічних відхилень усексуальній ідентифікації. Тепер чоловіки, які вважають себе жінками – передовілюди з європейським мисленням, а не хворі особистості. Хоча Рада Церков,громадські та політичні організації б’ють на сполох, владі,здається, більш цікаві пропозиції лобістів, ніж майбутнє наших дітей.

Учасники зустрічі вирішили посилити правозахисну діяльність, захисттрадиційних цінностей українського народу. Зокрема заплановане проведенняпросвітницьких акцій та великого Фестивалю на захист сімейних цінностей встолиці у червні. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи