UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
05.01.2012 17:13

Мобільні пристрої запам'ятовуватимуть людські обличчя

Патентний повірений, тренер програми РАДА USAID, FDI-професіонал

Компанія Apple подала патентну заявку, що має назву «Низькопорогово розпізнавання обличчя».

Компанія Apple подала патентну заявку, що має назву «Низькопорогово розпізнавання обличчя».
Автори патенту запропонували застосовувати функцію розпізнавання обличчя в ноутбуках і мобільних апаратах. Розпізнавати користувача буде камера, встановлена ??на передній панелі пристрою. Ідентифікаторами можуть служити очі, кінчик носа, рота і тон шкіри.
Особливість проекту полягає в тому, що камера буде здатна розпізнавати обличчя навіть при погашеному екрані. У зв'язку з цим особливого значення в патенті надається мінімізації навантаження на ресурси пристрою.
У заявці також вказано, що пристрій може зберігати в пам'яті обличчя кількох користувачів. Кожній людині належить індивідуальний набір програм і налаштувань, які завантажуються після розпізнавання пристроєм користувача.
Нагадаємо, що нещодавно японські вчені, у свою чергу, навчилися ідентифікувати людей за сідницями, розробивши крісло, яке може розпізнати людину за вагою і формою сідниць.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]