Радник прем'єра радить залишити пенсіонерів без пенсії
Радник прем’єр-міністра стверджує, що треба відмінити пенсії в Україні. Тобто після того, як пенсіонери продадуть всіх своїх собак, аби оплатити комуналку, то їм залишиться тільки помирати з голоду.
Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак у прямому ефірі NewsOne стверджує, що можна пожертвувати пенсіями наших пенсіонерів задля економічного зростання країни. Він активно опирається на досвід Китаю, говорячи про те, що там це активно практикується й увесь світ спостерігає за їх економічним бумом.
Якби пан Мушак знав хоч трішки історію нашої країни, то він би не кидався такими необдуманими висловлюваннями. Адже останнього разу, коли економічне зростання держави ставили вище людського добробуту, в Україні почався масовий голодомор. Ціллю Радянського Союзу було показати усьому світу, що його економіка активно розвивається й вивозили все до останнього шматочка хліба. Тоді влада теж вважала, що «лес рубят - щепки летят». Якщо й будувати соціалізм та комунізм, то треба чимось жертвувати. І тим чимось на той час були, між іншим, українці.
В Китаї зараз править комуністична партія, яка теж живе по принципах ленінізму-марксизму. Для них теж економічне зростання країни стоїть на першому місці. Проте тільки самі китайці знають (або дізнаються) ціну такій владі. Адже вони зараз відсторонені від усього світу. Не мають Гуглу, ютубу, інстаграмм і т.д. Закриті всі соціальні мережі, через які можна комунікувати зі світом. Для чого все це? Дуже просто. Для того, аби всі жили лише однією ідеологією та не сумнівалися у відданості й любові до своєї влади.
Ну зараз не про це. Хочу звернути увагу пана Мушака на те, чому економіка України є невіддільною складовою наших пенсіонерів.
По перше, все те, що ми маємо зараз – це результати багаторічної роботи наших дідусів та бабусь. Всі ті пенсіонери, яких Ви вважаєте дармоїдами, зробили для України набагато більше, ніж всі політики незалежної України. Адже ми зараз доламуємо дороги, які будувалися нашими батьками та дідусями. Більшість українців живуть в тих будівлях, які теж будувалися нашими пенсіонерами.
Більшість із них не бачили нічого яскравого у своєму житті. Всі тяжко працювали. Жили однією ідеєю – розвитком соціалістичної країни. Розбудовою кращого майбутнього. Проте якби вони знали, як їм держава й онуки віддячать у майбутньому, то, мабуть ми й досі ходили б по взагалі не асфальтованим дорогам.
По друге, - радник стверджує, що діти повинні самі забезпечувати своїх батьків. «А не занадто багато ви хочете від українців?» Податки треба платити з власної кишені. Армію повинні забезпечувати волонтери власним коштом. Українці повинні оплачувати всі витрати в школах, дитсадках та лікарнях. Запитання: А куди ж йдуть усі податки?
Взагалі мені сподобалася одна фраза, яку мені сказав один мій друг: "Чому, коли крадуть щось звичайні робітники, то їх всі ЗМІ називають злочинцями, терористами й т.д., а коли крадуть чиновники, то їх просто називають корупціонери? Адже коли хтось вкраде курку у селі, то його можуть посадити на декілька років у в'язницю, назвавши його злісним злодієм. Проте чиновників, які крадуть мільйони доларів з бюджету називають просто корупціонери."
Хочете економічного буму в країні? Тож не треба красти. Все просто. Люди платять величезні податки до бюджетів. Більше, ніж вони взагалі заробляють. Віддають більше, ніж отримують. А що на заміну? Як може молодь активно працювати на державу, коли вона бачить, що пенсіонери з голоду та холоду пухнуть? Всі думають про одне – я так точно в старості жити не буду. Краще поїду працювати за кордон.
Отже, хочу сказати тільки одне. Перед тим як робити з себе генія економіки, подумайте, з ким ви її плануєте підіймати, якщо людей взагалі не залишиться?!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393