Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
20.05.2014 09:18

50 000 грн. за веселу ідею – легко!

Професійна благодійність

Чудовий час для того, аби запропонувати найкращий проект позитивного флешмобу, підняти настрій людям, вразити всіх креативом!

50 000 грн. за веселу ідею – легко!

Літня пора – прекрасний час для того, аби весело та зкористю проводити час в компанії однодумців та друзів! Але якщо цікаву зустріч друзівта друзів своїх друзів перетворити на масову феєрію веселощів та позитиву? Є унікальний шанс для всіх креативних особистостей реалізувати незабутній проект: «Найвеселіший флешмоб!» і отримати 50 тисячгривень на його реалізацію!

Для того, аби направити фантазії учасників в потрібне русло,організатори висловлюють такі побажання до заходу: кількість учасників має бутине менше 300 осіб, флешмоб має супроводжуватись веселою музикою, сценарій маєбути концептуальним, а саме дійство - веселим та заряджати позитивом не тількиучасників, але й глядачів.

Свої проекти надсилайте МБФ Гарних справ на електроннуадресу: [email protected] до03.07.2014 р. А вже 24 липня буде оголошено переможця, який протягом місяцяповинен буде втілити свою ідею в життя!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи