Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.05.2014 16:49

Відкритий дискусійний майданчик для благодійників

Професійна благодійність

30 травня 2014 року об 11:00 в Президент Готелі (м.Київ, вул. Госпітальна, 12) відбудеться друге засідання проекту БлагоLunch. Спеціальною темою нашого чергового зібрання благодійників буде «Усиновлення: як здійснитись мрії дитини-сироти?».

Наприкінці квітня стартував проект «БлагоLunch». Він покликаний стати майданчиком длярозв’язання актуальних соціальних питань. Наша дискусійна панель об’єднуєблагодійників, журналістів, небайдужих до цієї тематики громадських діячів.Завдяки формату проекту, кожен може висловити свою точку зору та запропонуватидієвий, на його думку, механізм змін на краще.

Перший наш БлагоLunch довів неабияку жагупредставників благодійного сектору країни до якісної і відкритої розмови.Зустрівшись разом в невимушеній атмосфері, ми змогли напрацювати спільнебачення розвитку благодійних організацій, поділились досвідом та заручитисьпідтримкою один одного в реалізації власних проектів. Беззаперечно, соціальнийефект від такої взаємодії знайде свій прояв вже найближчим часом.

30 травня 2014 року об 11:00 в Президент Готелі (м.Київ,вул. Госпітальна, 12) відбудеться друге засідання проекту. Спеціальною темоюнашого чергового зібрання благодійників буде «Усиновлення: як здійснитись мріїдитини-сироти?» і відбудеться воно якраз незадовго до Міжнародного дня захисту дітей,яке відзначається щороку 1 червня.

Наше обговорення буде стосуватись таких гострихпідтем: «Чи є місце інтернатам в ХХІ столітті?», «Чи достатньо захищає державадітей-сиріт?», «Усиновлення іноземними громадянами дітей України», «Як знайтисвій шлях в житті дитині-сироті?» та інші.

Запрошуємо всіх небайдужих представників благодійноїсфери, громадських активістів, журналістів та людей, яким є що сказати, дляучасті в нашому зібранні.

Реєстрація учасників: м. 067 77 491 77 (Владислав) або електронною поштою[email protected]

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи