Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Тобто, якщо за різнимиопитуваннями, понад 80% населення діючий владі не довіряє, на практиці власнудумку виборці продовжують залишати на кухні. А вибір і надалі роблять під тискомадміністративного ресурсу та за солодкі обіцянки численних «миколайчиків»місцевого масштабу. Отже і змін хочеться і відстоювати свої права «колеться».На що ж в цій ситуації сподіватися?
Вкладникам «Приватбанку» Миколай, наприклад,подарував паніку. На думку послів G-7, націоналізація «Привату» робиться для того, «щоб підтримати Україну і працюватиразом, щоб сприяти макроекономічній і фінансовій стабільності, поліпшеннюінвестиційного клімату, і допомогти українському народу продовжувати шлях доекономічного процвітання». Отже, панікувати не слід. Подейкують, правда, що допізнього вечора в неділю тривали переговори з Миколаєм про те, кому дістанетьсяголовний бонус внаслідок цієї масштабної націоналізації. І, як завжди вУкраїні, головні подарунки отримає наше найвище керівництво. От і чудесно! Аджена акції протесту наші громадяни виходять, переважно, за гроші? Значить своїподарунки вони вже отримали. А наш президент з командою поплічників на мітингине ходить. Значить він і має отримати вагомий подарунок від Святого Миколая! Аяк ви думали?
Звичайно, в історії України бували ібільш важкі часи. Навіть тоді, Миколай знаходив можливість привітати чемнихдіточок. От тільки дорослі постійно забувають історичні уроки і своєюбайдужістю та жадібністю періодично доводять нашу державу до руїни.
20.12.2016 10:26
Що приніс нам Миколай?
Цього року маємо від нього декілька «подарунків», які святкового настрою не додають.
Вчора був день чарівногодитячого свята! Потайки, ми усе життя мріємо про подарунки під ялинку відСвятого Миколая та інших казкових персонажів нашого дитинства. Але дорослимМиколай приносить лише те, що ми заслужили. Тому, цього року маємо від ньогодекілька «подарунків», які святкового настрою не додають.
Погляньмо, наприклад, нарезультати виборів до місцевих громад. За попередніми підрахунками, у нових об'єднанихтериторіальних громадах (ОТГ) на виборах минулої неділі серед обраних голів ОТГперемогли кандидати, висунуті територіальними організаціями партії БПП «Солідарність»- 96 місць, представники ВО «Батьківщина» - 11,«НАШ КРАЙ » - 2, УКРОП - 2, ВО «Свобода»- 2, «За конкретні справи» - 2, Самопоміч - 1, Радикальна партія - 1.
Погляньмо, наприклад, нарезультати виборів до місцевих громад. За попередніми підрахунками, у нових об'єднанихтериторіальних громадах (ОТГ) на виборах минулої неділі серед обраних голів ОТГперемогли кандидати, висунуті територіальними організаціями партії БПП «Солідарність»- 96 місць, представники ВО «Батьківщина» - 11,«НАШ КРАЙ » - 2, УКРОП - 2, ВО «Свобода»- 2, «За конкретні справи» - 2, Самопоміч - 1, Радикальна партія - 1.
Тобто, якщо за різнимиопитуваннями, понад 80% населення діючий владі не довіряє, на практиці власнудумку виборці продовжують залишати на кухні. А вибір і надалі роблять під тискомадміністративного ресурсу та за солодкі обіцянки численних «миколайчиків»місцевого масштабу. Отже і змін хочеться і відстоювати свої права «колеться».На що ж в цій ситуації сподіватися?
Вкладникам «Приватбанку» Миколай, наприклад,подарував паніку. На думку послів G-7, націоналізація «Привату» робиться для того, «щоб підтримати Україну і працюватиразом, щоб сприяти макроекономічній і фінансовій стабільності, поліпшеннюінвестиційного клімату, і допомогти українському народу продовжувати шлях доекономічного процвітання». Отже, панікувати не слід. Подейкують, правда, що допізнього вечора в неділю тривали переговори з Миколаєм про те, кому дістанетьсяголовний бонус внаслідок цієї масштабної націоналізації. І, як завжди вУкраїні, головні подарунки отримає наше найвище керівництво. От і чудесно! Аджена акції протесту наші громадяни виходять, переважно, за гроші? Значить своїподарунки вони вже отримали. А наш президент з командою поплічників на мітингине ходить. Значить він і має отримати вагомий подарунок від Святого Миколая! Аяк ви думали?
Звичайно, в історії України бували ібільш важкі часи. Навіть тоді, Миколай знаходив можливість привітати чемнихдіточок. От тільки дорослі постійно забувають історичні уроки і своєюбайдужістю та жадібністю періодично доводять нашу державу до руїни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393
Контакти
E-mail: [email protected]