Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.01.2016 17:57
Національна банківська система: як припинити банкет на тлі банкрутства
Є люди, готові і сьогодні віддати сповна свій професіоналізм і досвід справі відновлення української економіки.
Кожен з нас відчуває на собі наслідки економічної кризи – за останні рокидоходи і можливості українців худнуть на очах.
Найстрашніший наслідок цієї ситуації у тому, що більшість освіченоїмолоді перестає пов’язувати своє майбутнє з нашою державою і намагається шукатищастя закордоном.
Фактичне банкрутство великої кількості банків, падіння вартості гривні на350% за півтора року, сукупна інфляція більше 50%, річний відтік депозитів збанківської системи на суму більш ніж 20 млрд. гривень і 4 млрд. дол. США - зацими цифрами стоять кричущі соціальні та демографічні проблеми сучасної України.
В той же час, мільярди державних гривень зникають у непрозорому болотісхем рефінансування окремих банків, а керівництво НБУ знімає з себе будь-яку відповідальністьза стабільність національної валюти.
Нинішня влада обрала зручну для себе, але злочинно цинічну позицію. Усісвої негаразди, прорахунки та поразки списувати на зовнішнього ворога. Ворог,безумовно, існує. Проте, за умови бездіяльності та тотальногонепрофесіоналізму, ворогам не треба докладати надзусиль, щоб дочекатисяостаточного краху українського проекту.
У чому вихід? Шукати рятівника серед когорти менеджерів з західноюосвітою і відповідним досвідом роботи?Водночас, ми вважаємо такий шлях не ефективним, допоки не використані усінаявні внутрішні резерви. В Україні є досвід подолання кризових ситуацій. Він персоніфікований. Іголовне – є люди, готові і сьогодні віддати сповна свій професіоналізм і досвідсправі відновлення української економіки.
Тому Громадське об’єднання «Українська військова організаціяСПАС-23» вважає за доцільне повернутиважелі керівництва Національним банком України у надійні руки третьогоукраїнського Президента, колишнього Глави НБУ Віктора Ющенка. Який, до речі,виконував цю відповідальну місію у найскладніші для України 90-ті роки – роки стрімкогоекономічного занепаду та гіперінфляції.
Один з батьків української гривні, за активної участі якогостворювалися Державне казначейство та Банківсько-монетний двір України, маєвагомий професійний та життєвий досвід для того, щоб врятувати національнугрошову одиницю та фінансову систему нашої держави в цих непростих умовах.Він керується принципом, що ефективна економічна політика, є запорукоюперемоги над зовнішнім ворогом. Ця людина має адекватне розуміння глибини фінансового провалу,в якому знаходиться Україна. І головне – бачить національний план врегулюванняситуації, раціональний шлях виходу з кризи.Переконані, що такий крок матиме виключно позитивні наслідки. Питаннялише у політичній волі.
Найстрашніший наслідок цієї ситуації у тому, що більшість освіченоїмолоді перестає пов’язувати своє майбутнє з нашою державою і намагається шукатищастя закордоном.
Фактичне банкрутство великої кількості банків, падіння вартості гривні на350% за півтора року, сукупна інфляція більше 50%, річний відтік депозитів збанківської системи на суму більш ніж 20 млрд. гривень і 4 млрд. дол. США - зацими цифрами стоять кричущі соціальні та демографічні проблеми сучасної України.
В той же час, мільярди державних гривень зникають у непрозорому болотісхем рефінансування окремих банків, а керівництво НБУ знімає з себе будь-яку відповідальністьза стабільність національної валюти.
Нинішня влада обрала зручну для себе, але злочинно цинічну позицію. Усісвої негаразди, прорахунки та поразки списувати на зовнішнього ворога. Ворог,безумовно, існує. Проте, за умови бездіяльності та тотальногонепрофесіоналізму, ворогам не треба докладати надзусиль, щоб дочекатисяостаточного краху українського проекту.
У чому вихід? Шукати рятівника серед когорти менеджерів з західноюосвітою і відповідним досвідом роботи?Водночас, ми вважаємо такий шлях не ефективним, допоки не використані усінаявні внутрішні резерви. В Україні є досвід подолання кризових ситуацій. Він персоніфікований. Іголовне – є люди, готові і сьогодні віддати сповна свій професіоналізм і досвідсправі відновлення української економіки.
Тому Громадське об’єднання «Українська військова організаціяСПАС-23» вважає за доцільне повернутиважелі керівництва Національним банком України у надійні руки третьогоукраїнського Президента, колишнього Глави НБУ Віктора Ющенка. Який, до речі,виконував цю відповідальну місію у найскладніші для України 90-ті роки – роки стрімкогоекономічного занепаду та гіперінфляції.
Один з батьків української гривні, за активної участі якогостворювалися Державне казначейство та Банківсько-монетний двір України, маєвагомий професійний та життєвий досвід для того, щоб врятувати національнугрошову одиницю та фінансову систему нашої держави в цих непростих умовах.Він керується принципом, що ефективна економічна політика, є запорукоюперемоги над зовнішнім ворогом. Ця людина має адекватне розуміння глибини фінансового провалу,в якому знаходиться Україна. І головне – бачить національний план врегулюванняситуації, раціональний шлях виходу з кризи.Переконані, що такий крок матиме виключно позитивні наслідки. Питаннялише у політичній волі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436
Контакти
E-mail: [email protected]