Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.11.2015 01:02
Save the world
Якщо Вам байдужа доля України, прошу не читати поданий текст. Якщо, знову ж таки, вона Вас не цікавить, але Ви хочете закидати негативними відгуками чергову дієву спробу змінити майбутнє країни - не читайте, а відразу критикуйте, для чого витрачати час. Як
Якщо Вам байдужа доля України, прошу не читатиподаний текст. Якщо знову ж таки вона Вас не цікавить, але Ви хочете закидатинегативними відгуками чергову дієву спробу змінити майбутнє країни - не читайте,а відразу критикуйте. Якщо ж Ви готові до змін, забувайте про"совок", долучайтеся до співпраці й діліться думками.
Товариші, колеги, громадяни України й всіх держав світу, сьогочасні подіїнавіюють острах на нас і наше майбутнє. Світ здригається від війн та терактів,нехтуючи життями тисяч людей. За останні роки трапилося вдосталь жахливихподій, багато людей постраждало, багато дітей залишилося без батьків.
На фоні жахливих терактів у Парижі, які змусили здригнутися увесьсвіт знову, Україна змовчати не може. Нам конче потрібно зміцнювати безпеку українськогонароду й територіальну цілісність держави, привертати увагу української тасвітової громадськості до спільного цивілізаційного коріння тих фундаментальнихпроблем, які обертаються загрозою загальному миру.
У зв'язку з цим 1 грудня 2015 року в залі Дипломатичної академії Українивідбудеться круглий столі на тему "Шовковий шлях – стратегічний вихідУкраїни". Співорганізатори круглого столу Дипломатична академія України, АсоціаціяКиїв-Пекін, ділова рада співробітництва Україна-Китай при Торговельно-промисловійпалаті України, громадська рада міністерства закордонних справ та ряд іншихорганізацій. Нам варто скористатись можливостями українсько-китайського стратегічногопартнерства та пошукати саме стратегічний вихід з тієї безпросвітної бідиросійсько-української війни. Біди, у яку Україна втрапила, врешті-решт, самечерез втрату власного розвитку та глобальну пасивність.
Україна потребує перемін, і не таких, які лише звучать у назвах чи лозунгахполітичних партій, а таких, які врятують славетну козацьку землю. Перемін длясебе та всього людства в цілому, які мають змінити свідомість та світоглядкожного. Перемін фундаментальних, що трансформують духовно - моральні таінституційно-політичні засади устрою сучасного суспільства, а відтак - сформуютьнову глобальну етику міжнаціональних і міжцивілізаційних відносин міжлюдьми, народами та державами в умовах глобальної взаємозалежності.
Надзвичайні загрози сьогодення, які повстали перед Україною, відкриваютьперед нею і нові глобальні можливості. Ми маємо знищити сформовану думку усвіті "пасивної жертви історії і залежності від волі інших",активно формувати нове й створити власну національну стратегію розвиткудержави. Глобальну стратегію, яка б давала відповідь на нові запити часу, а саме зуміє перетворювати руйнівну енергію конфлікту цивілізацій вкреативну енергію їхнього спільного розвитку. В творенні такого інтерфейсуі полягає сучасна місія України як духовного перехрестя світових цивілізацій.
Проект міжнародної кооперації в рамках Економічного поясу шовкового шляху,ініційований Китаєм, здатен змінитиекономіку не лише Азії, а й Європи та України. На жаль, сьогодні цейпроект реалізується без нас і в обхід нас, але що буде завтра? Хіба не час скористатисьможливостями українсько-китайського стратегічного партнерства та пошукати стратегічнийвихід з російсько-української війни? Війни,з якою Україна зіштовхнулася через втрату власного розвитку, зажерливістьолігархічних еліт та тотальне занурення в перерозподіл старого минулого замістьтворення нового майбутнього. Без участі всієї нації, одними лише зусиллямидепутатів і чиновників, Україна не зможе стрибнути вище своєї голови, а нам це конче потрібно. Треба показатисвіту, що наша держава не ворог, що співпраця з нами їм потрібна, що ми можемоі вміємо бути корисними.
Знайти відповіді на всі подані ідеї та запропонованіпитання, ви зможете 1 грудня в Дипломатичній академії України.
Товариші, колеги, громадяни України й всіх держав світу, сьогочасні подіїнавіюють острах на нас і наше майбутнє. Світ здригається від війн та терактів,нехтуючи життями тисяч людей. За останні роки трапилося вдосталь жахливихподій, багато людей постраждало, багато дітей залишилося без батьків.
На фоні жахливих терактів у Парижі, які змусили здригнутися увесьсвіт знову, Україна змовчати не може. Нам конче потрібно зміцнювати безпеку українськогонароду й територіальну цілісність держави, привертати увагу української тасвітової громадськості до спільного цивілізаційного коріння тих фундаментальнихпроблем, які обертаються загрозою загальному миру.
У зв'язку з цим 1 грудня 2015 року в залі Дипломатичної академії Українивідбудеться круглий столі на тему "Шовковий шлях – стратегічний вихідУкраїни". Співорганізатори круглого столу Дипломатична академія України, АсоціаціяКиїв-Пекін, ділова рада співробітництва Україна-Китай при Торговельно-промисловійпалаті України, громадська рада міністерства закордонних справ та ряд іншихорганізацій. Нам варто скористатись можливостями українсько-китайського стратегічногопартнерства та пошукати саме стратегічний вихід з тієї безпросвітної бідиросійсько-української війни. Біди, у яку Україна втрапила, врешті-решт, самечерез втрату власного розвитку та глобальну пасивність.
Україна потребує перемін, і не таких, які лише звучать у назвах чи лозунгахполітичних партій, а таких, які врятують славетну козацьку землю. Перемін длясебе та всього людства в цілому, які мають змінити свідомість та світоглядкожного. Перемін фундаментальних, що трансформують духовно - моральні таінституційно-політичні засади устрою сучасного суспільства, а відтак - сформуютьнову глобальну етику міжнаціональних і міжцивілізаційних відносин міжлюдьми, народами та державами в умовах глобальної взаємозалежності.
Надзвичайні загрози сьогодення, які повстали перед Україною, відкриваютьперед нею і нові глобальні можливості. Ми маємо знищити сформовану думку усвіті "пасивної жертви історії і залежності від волі інших",активно формувати нове й створити власну національну стратегію розвиткудержави. Глобальну стратегію, яка б давала відповідь на нові запити часу, а саме зуміє перетворювати руйнівну енергію конфлікту цивілізацій вкреативну енергію їхнього спільного розвитку. В творенні такого інтерфейсуі полягає сучасна місія України як духовного перехрестя світових цивілізацій.
Проект міжнародної кооперації в рамках Економічного поясу шовкового шляху,ініційований Китаєм, здатен змінитиекономіку не лише Азії, а й Європи та України. На жаль, сьогодні цейпроект реалізується без нас і в обхід нас, але що буде завтра? Хіба не час скористатисьможливостями українсько-китайського стратегічного партнерства та пошукати стратегічнийвихід з російсько-української війни? Війни,з якою Україна зіштовхнулася через втрату власного розвитку, зажерливістьолігархічних еліт та тотальне занурення в перерозподіл старого минулого замістьтворення нового майбутнього. Без участі всієї нації, одними лише зусиллямидепутатів і чиновників, Україна не зможе стрибнути вище своєї голови, а нам це конче потрібно. Треба показатисвіту, що наша держава не ворог, що співпраця з нами їм потрібна, що ми можемоі вміємо бути корисними.
Знайти відповіді на всі подані ідеї та запропонованіпитання, ви зможете 1 грудня в Дипломатичній академії України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]