Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.10.2015 12:07
Смачного, панове!
"Одною рукою підписую дозвіл (бо в нас же демократія), а іншою контролюю(бо ми й досі сидимо на 30 років в минулому)".
"Одноюрукою підписую дозвіл (бо в нас же демократія), а іншою контролюю (бо ми й досісидимо на 30 років в минулому)".
Ніхтов Україні, навіть президент, не може позбавитися совкової ідеології. Це питанняє очевидним і досить актуальним як для народу, так і для кожного громадянинанашої держави. Всіх цікавить, як можна з цим боротися, як пручатися? А ніхто неговорить про супротив, ми говоримо про цілковите викоренення будь-яких зв'язківіз епохою СРСР.
Совкова система, яка прийшла до нас відросійського агресора, вмонтована абсолютно у всі сфери життя: економіку,промисловість, культуру, науку, освіту. На відміну від досвідчених осіб,сучасна молодь не те, що не підтримує совкову ідеологія, вона активно пропагуєможливості подолання і знищення її залишків на теренах Україні, де нашомументалітету не притаманні ні "совок", ні "фашизм". Длятого, щоб позбавитися вже давно "пробитого колеса", спершу ми маємойого відкрутити й викинути, а вже потім поратися з новим і цілим. Так і зсовковою ідеологією, спочатку ми маємо відірватися(абстрагуватися, уникнути,заблокувати) совок, а вже потім думати про майбутнє. Україна й досі не визначиласьз власною державною ідеологією. Масла у вогонь звісно підливає Росія, в якійвже давно совок перетворився на нацистську державу, й яка всілякими силаминамагається протидіяти пошуку власного шляху для України.
Російська Федерація має лише єдину мету -будь-якими засобами зберегти радянську тематику та історію, і в той же часговорить про православну церкву й єдність слов'ян. Наш народ до останньогобоявся назвати себе націоналістами, хоча це є природна ідеологія будь-якоїдержави, і нарешті почав не просто називати, а кричати про це.
Що ж заважає нам, освіченим українцям, чесномународу, трудолюбивій нації позбутися цього сміття? А проблема в тому, що вприклад завжди ставлять ватажка зграї, а наш президент й сам не може початипозбавлятися ідеології СРСР. І досі "шоколадний король" веде активнийбізнес із російським агресором і закривати там свої кондитерські фабрики"Рошен" не збирається. Смачного, панове! Тоді про що ми можемоговорити? На що сподіватися?
Українська військова організація пропонує кожному,хто проти агресії, бойкотує російські товари та послуги готові долучитися донашого флешмобу і створити сторінку у соціальній мережі Фейсбук " STOP -RASHEN" № 2,3, і т.д. Перша сторінка вже запущена мною особисто і являєсобою електронну петицію у Фейсбуці. Ціллю нашого флешмобу є подолання вмасовій свідомості комплексу другосортності власної держави та згуртуваннянароду навколо ідеї консолідації та створення власної державної ідеології.Можливо таким чином ми зможемо проявити громадську думку та позбавитися"Руського світу" на українській землі. Вся Україна має усвідомити, щодержавна ідеологія зображує загальнонаціональні внутрішні й зовнішні цінності,пріоритети й інтереси держави поєднуючи все з правами громадян у їх реалізації.
Якщо вам небайдужа доля України, якщо ви вже давноє противником російсько-нациської ідеології, якщо ви вже давно називаєте себенаціоналістом - приєднуйтесь. Давайте покажемо, що народ може вершити долюсвоєї Батьківщини, захистити національні інтереси та викликати повагу доцінностей і традицій української нації.
Ніхтов Україні, навіть президент, не може позбавитися совкової ідеології. Це питанняє очевидним і досить актуальним як для народу, так і для кожного громадянинанашої держави. Всіх цікавить, як можна з цим боротися, як пручатися? А ніхто неговорить про супротив, ми говоримо про цілковите викоренення будь-яких зв'язківіз епохою СРСР.
Совкова система, яка прийшла до нас відросійського агресора, вмонтована абсолютно у всі сфери життя: економіку,промисловість, культуру, науку, освіту. На відміну від досвідчених осіб,сучасна молодь не те, що не підтримує совкову ідеологія, вона активно пропагуєможливості подолання і знищення її залишків на теренах Україні, де нашомументалітету не притаманні ні "совок", ні "фашизм". Длятого, щоб позбавитися вже давно "пробитого колеса", спершу ми маємойого відкрутити й викинути, а вже потім поратися з новим і цілим. Так і зсовковою ідеологією, спочатку ми маємо відірватися(абстрагуватися, уникнути,заблокувати) совок, а вже потім думати про майбутнє. Україна й досі не визначиласьз власною державною ідеологією. Масла у вогонь звісно підливає Росія, в якійвже давно совок перетворився на нацистську державу, й яка всілякими силаминамагається протидіяти пошуку власного шляху для України.
Російська Федерація має лише єдину мету -будь-якими засобами зберегти радянську тематику та історію, і в той же часговорить про православну церкву й єдність слов'ян. Наш народ до останньогобоявся назвати себе націоналістами, хоча це є природна ідеологія будь-якоїдержави, і нарешті почав не просто називати, а кричати про це.
Що ж заважає нам, освіченим українцям, чесномународу, трудолюбивій нації позбутися цього сміття? А проблема в тому, що вприклад завжди ставлять ватажка зграї, а наш президент й сам не може початипозбавлятися ідеології СРСР. І досі "шоколадний король" веде активнийбізнес із російським агресором і закривати там свої кондитерські фабрики"Рошен" не збирається. Смачного, панове! Тоді про що ми можемоговорити? На що сподіватися?
Українська військова організація пропонує кожному,хто проти агресії, бойкотує російські товари та послуги готові долучитися донашого флешмобу і створити сторінку у соціальній мережі Фейсбук " STOP -RASHEN" № 2,3, і т.д. Перша сторінка вже запущена мною особисто і являєсобою електронну петицію у Фейсбуці. Ціллю нашого флешмобу є подолання вмасовій свідомості комплексу другосортності власної держави та згуртуваннянароду навколо ідеї консолідації та створення власної державної ідеології.Можливо таким чином ми зможемо проявити громадську думку та позбавитися"Руського світу" на українській землі. Вся Україна має усвідомити, щодержавна ідеологія зображує загальнонаціональні внутрішні й зовнішні цінності,пріоритети й інтереси держави поєднуючи все з правами громадян у їх реалізації.
Якщо вам небайдужа доля України, якщо ви вже давноє противником російсько-нациської ідеології, якщо ви вже давно називаєте себенаціоналістом - приєднуйтесь. Давайте покажемо, що народ може вершити долюсвоєї Батьківщини, захистити національні інтереси та викликати повагу доцінностей і традицій української нації.
Посилання на першу сторінку: https://www.facebook.com/STOP-Rashen-732490936883436/timeline/
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]