Китайська торгівельна асоціація в Україні
Підписання Меморандуму про стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельними асоціаціями.
Підписання Меморандумупро стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельнимиасоціаціями.
За допомогою продуктівіз Китаю, постачальники намагаються покращити життя українського народ, особливоостанніми роками, коли українська економіка знаходиться на межі кризи. Саметому, 7 вересня 2015 року відбувся форум по створенню Китайської торгівельноїасоціації в Україні(КТА). Місією КТА є розвиток економічного та торгівельногорозвитку між Китаєм та Україною. Торгівельно-промисловий комплекс України є одним із стратегічнихпартнерів Китаю і протягом 5 років країни мають намір зав'язати тісні стосунки наринку. За останні 15 років Китай досягнув великих успіхів у економіці, тількиза 2014 рік заробив 17.6 трильйонів доларів. А у зв'язку з тим, щоУкраїна намагається зробити все можливе, щоб знайти нові ринки для українськогобізнесу і вийти на новий експортний потенціал, Китай у змозі нам допомогти.
Якщо ми хочемопроаналізувати найбільш цікавий економічний виклик, який може бути у Європі, миповинні говорити про Україну і її потенціал. Якщо ми хочемо говорити про те, якзабезпечити реалізацію цього потенціалу, перш за все фінансово та інвестиційно,треба згадувати Китай. Жодна країна у Європі не має скільки можливостей,скільки може дарувати Україна. Звісно ці можливості не до кінця розроблені,потребують окремої механіки, техніки, але схожого потенціалу немає ніяка іншадержава. Говорячи про українсько-китайські економічні відносини, ми маємоакцентувати увагу на 3 важливих питаннях: комунікація - слабкі нерегулярні,непослідовні знання один про одного; формат спільноти - все що сприяє діалогуміж державами; міжурядова українсько-китайська комісія - кращий акцент планувзаємин співпраці між 2-ма сторонами.
Китай знає про високітехнології в Україні, в китайському небі літають українські літаки, китайськішахти працюють з нашим обладнанням. В той же час український ринок добрезнайомий з китайською продукцією, їх сучасною технікою та технологіями. Цеговорить про те, що ми є дуже важливими один для одного партнерами. 8 %українського експорту приходиться на Китай. 10 % українського імпорту це Китай.Відкриття асоціації є однією із можливостей інвестицій не тільки в Україну, а йможливості експорту української високотехнологічної продукції в КНР. Створення КТАв Україні є серйозним і потрібним кроком для розвитку нашої держави ітехнологічного процесу. Китайська сторона розглядає нас, як важливогоекономічного і стратегічного партнера і ми маємо велику надію взятибезпосередню участь у "шовковому шляху".
З розвитком економікизменшуються військові агресії, а зараз це нам конче потрібно. Для подолання розділення як внутрішнього ворога та перемоги над зовнішнімагресором головним також є мобілізація духу української нації як патріотичногострижня суспільної єдності України та національної ідентичності українців, якупіде підтримувати стійка економічна платформа. Враховуючи надзвичайну важливість для сьогодення тамайбутнього України досвіду Китаю з історичної трансформації свідомості націївід стану жертви зовнішньої агресії до країни-переможця і держави-світовогогравця, унікальності китайського досвіду індустріалізації економіки таформування національної та цивілізаційно-культурної самодостатності КНР нашляху "реформ і відкритості" тісна співпраця та порозуміння євпевненим кроком до вивільнення від тиску агресора та вихід на новийекономічний(світовий) ринок.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407