Народна Спілка Німеччини
Робота Народної Спілки в Україні ведеться відповідно до міжурядової Угоди про догляд за військовими могилами, підписаної 29 травня 1996 року.
Українська військоваорганізація СПАС-23 разом із співробітниками німецького посольства в Україні тапредставниками українського Міністерства Оборони 18-19 серпня 2015 рокуприйняли делегацію Народної спілкиНімеччини. Головною метою зустрічі був догляд за могилами загиблих воїнів на українській і німецькій землях, що є конкретнимвиявом порозуміння і примирення між українським і німецьким народами.
РоботаНародної Спілки в Україні ведеться відповідно до міжурядової Угоди про доглядза військовими могилами, підписаної 29 травня 1996 року. В рамках цієї УгодиФедеративна Республіка Німеччини за рахунок власних коштів забезпечуюзбереження українських військових поховань і догляд за ними в Німеччині. За підтримки держави волонтеридоглядають могили радянських солдатів і пам’ятник Радянському воїнові. У дні 8і 9 Травня багато німців приносять квіти й вшановують пам'ять загиблих таполеглих у війні.
Всвою чергу на території України під час Другої світової війни і в наступні рокизагинуло близько 400.000 німецьких солдатів. Основні завдання Народної Спілки вУкраїні - догляд за збірними кладовищами та кладовищами військовополонених, атакож перепоховання німецьких загиблих часів війни. Нарешті, після численихвідмов від української влади, німецька сторона отримала доступ до військових поховань у центрі Києвана Аскольдовій могилі.
Протягом4-х років з моменту укладання Угоди Народна Спілка Німеччини побудувала 5збірних кладовищ в Україні(Київ, Харків, Кіровоград, Гончарне, Потелич), наяких і сьогодні проводяться перепоховання. Робота проводиться ще з 1992 року, ідо кінця 2014 були ексгумовані і перепоховані на збірних кладовищах(Запоріжжя,Донецьк, Одеса, Славута, Самбір, Полтава, Київ-Сирець) останки понад 140 тис.загиблих часів війни. Надалі цю роботу передбачається продовжити, щоб до 2018року перепоховати останки ще близько 10 тис. загиблих німецькихвійськовослужбовців. У проведенні пошукових робот допомагають солдати Збройних сил України, спеціалісти зексгумації. та українські студенти.
Великезначення має всеосяжна робота з ветеранами, молоддю та "третьою гілкоювлади" - змі. Народна Спілка Німеччини організовувала й фінансувала 15міжнародних зустрічей ветеранів, серед яких були українці, росіяни, білоруси танімці. Ветерани брали участь в основних пам'ятних заходах ,якіпроводилися в Німеччині в День всенародної скорботи.
Щодомолоді, то Народна Спілка Німеччини організовує міжнародні молодіжні табори вУкраїні й Німеччині. Щороку близько 100 українських та німецьких дітейдоглядають за військовими могилами в Україні та Німеччині.
Також,на сьогодні, увага нації і її майбутнєзосереджено ще в одних руках - змі. Нашим завдання є залучення журналістів доорганізованих заходів та співпрацюючи з ними, повідомити громадян про зробленуроботу.
Впершеспільна робота молодих солдатів Бундесверу та Української Армії розпочалася 6років назад і триває дотепер.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407