Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.05.2015 10:31
Настав час змін: «Київська Січ»
Київська Січ – майданчик для пошуку українського шляху.
Як ми писали в попередній статті, настав час закласти початок відновленню, добре забутих, але інтерпретованих до сучасності, ефективних методів боротьби за свої права і свою країну. На разі, громада активно шукає вихід із ситуації, яка досить довго панує у наші державі. Серед важливих питань є новий уряд з іноземцями, бездіяльність влади та відсутність суттєвих реформ. Нас дурили, що ми матимемо можливість реалізовувати «свіжі» погляди обізнаних профі, які приходять до влади. А, насправді, виходить, що система ламає всіх під себе, «совкова» система, яка сформувалася за радянських часів – незламна, бо ідеологія не базована на національній основі!На прикладі Саші Боровика, німецького юриста, який приїхав до Києва на запрошенням Абромавічус в січні 2015 року. Олександр приїхав на Батьківщину працювати на волонтерських засадах, впевнений в необхідності для Україні. Згодом, 11 березня, Кабінет Міністрів нібито назначив його на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку. Проблема була лише в тому, що офіційно Боровика ніхто не оформив, а пізніше, й зовсім збракували його компетентність у юрисдикції, посилаючись на те, що Міністерство освіти не змогло підтвердити, чи достатньо для державної служби в Україні дипломів про вищу освіту, отриманих у Празькому та Гарвардському університетах. На тлі абсолютної відсутні реформ, діють давно напрацьовані схеми розкрадання державного майна, а влада й досі годує нас відмовками про те, що в світі криза у нас війна!. На сьогодні весь світ опікується й працює над новітніми технологіями , шукаючи рішення енергетичних , продовольчих, екологічних питань. А ми в Україні шукаємо все більше нових комбінацій та моделей крадіжок. Будь-яке політичне рішення - фікція, мета якого випуск пару та замилювання очей! Стосується це війни чи громадської безпеки, екоміки, реформ, все блеф, мета якого потягнути ще трохи може Українці протягнуть ноги! Не маю жодного сумніву, що проект Постанови про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України №2846 не принесе ніяких позитивних змін. Тому не варто радіти. Ми бачили як до цього був знятий Ярема, і що змінилося, прийшов Шокін, і перше, що він зробив, це вирішив покарати добровольця й посадити його за грати, через те, що він захищає країну. А саме головне - він має право спитати за реформи. Тому про які суттєві зміни ми говоримо, нічого не відбувається, навіть, якщо комусь здається, що це різкі феєрверки від Комітету по боротьби з корупцією ВР - це зміни. Все це лише бенгальські вогні, які відволікають увагу від найголовнішого – реформ і війни.Тому, зрозуміло, що у громади немає ніякого виходу, ніж зайнятися питанням вирішення своєї долі та формуванням Київської Січі. Її я бачу, як майданчик організації народу, реалізації своїх патріотичних почуттів та захисту інтересів держави. Місцем, де зможуть спокійно обговорюватися теми стосовно нагальних питань, які будуть виникати. Бо відчайдухи , які намагаються нас проінформувати та донести поради щодо змін чи реформ у наше життя, конгрес підприємців (Пекар), рада реформ при президентові (Саакашвілі), команда радників КМУ- це інструменти які може їй хочуть щось змінити, але система не дає! Для тих, хто захоче звинуватити в хуторянстві, (випереджаю злостивців), що ми будемо шукати свій Український шлях! Обов’язково долучаючись до світових процесів застосовуючи найсучасніші розробки та винаходи, але на користь України! Саме Київська Січ – майданчик для пошуку українського шляху. Досить споглядати на інші країни, варто шукати свій шлях зі своїми національними трендами. І шлях, запропонований наприклад іспанцями ,(країна, яка зазнає економічної кризи й відразу не змогла знайти місце в ЄС), стосовно нового акумулятора (грифон), з метою позбавлення залежності від нафти - є яскравим прикладом втілення нового шляху розвитку. Київська Січ – плацдарм для стартапів, які мають на меті змінити існуючу, як їм(владі) здається, непереборну систему комуністично-совкової диктатури, корупції й «бабла» над процесом розвитку. Всі бажаючі 31 травня, як ми й раніше писали, будуть залучені до відкриття Київської Січі на Гідропарку. Інтелектуальна частину ( концепції, плани, проекти, то що) пропонуємо проводити в містах зручних для такої роботи! Хорошим прикладом такої ініціативи були збори «Конгресу Українських Націоналістів» на подвір’ї по вулиці Мазепи, ініціатором яких був Микола Коханівський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]