Кандидатські іспити та природна люстрація Київради
Після старту виборчої кампанії до столичної міської ради стало зрозуміло: ганебні явища, які супроводжували політичні перегони в Україні ще з 90-х років, нікуди не зникли.
Після стартувиборчої кампанії до столичної міської ради стало зрозуміло: ганебні явища, якісупроводжували політичні перегони в Україні ще з 90-х років, нікуди не зникли.
Як і раніше, кандидативикористовують адміністративний ресурс, продають і змінюють партійні бренди, купуютьвиборців за списками, що їх 15 (!) років тому склали політтехнологи ЛеонідаЧерновецького.
Важко усвідомлювати:герої української «Революції гідності» віддали свої життя, зокрема й за те, щобнарешті розв’язати проблему місцевого самоврядування в столиці (це було одниміз гасел Майдану). А їхньою жертвою так примітивно й ницо користуютьсякорупціонери різного калібру, намагаючись знову пролізти до сесійної залиКиївради.
Вже третягромадська революція в Україні (перша – «Революція на граніті», друга –«Помаранчева») не реалізовує народний план природної люстрації, за яким владнідержиморди мають відчути реальну загрозу своєму життю та статкам і добровільновідмовитися від будь-якої участі в роботі державних інститутів (і вчиновницькому апараті, й у представницьких органах влади).
Мабуть, длятакого сценарію потрібне вже не політичне, а соціально-економічне підґрунтя. Здається,уроків, наданих українським політикам та олігархам Майданом, не вистачило, щобпродемонструвати: у боротьбі за краще життя народ готовий іти до кінця. Вочевидь,протистояння продовжується…
Іншими словами,наступна вітчизняна революція розпочнеться не заради боротьби за громадянськіправа й геополітичний вибір. Її основним гаслом стане викорінення корупції, політичного цинізму й бідності.
Вже за кількатижнів почнуть різко зростати ціни на енергоносії. Дякувати долі, щоздорожчання припаде на літній сезон. Бідність, викликана корупцією, відсутністюсистемної стратегії розвитку держави й залучення інвестицій в економіку, – осьголовний ворог українського народу.
Боротьба зхабарництвом і низьким рівнем життя (шляхом сприяння бізнесу) станекандидатським іспитом не тільки для учасників президентських перегонів. Йогоскладатиме кожен кандидат до рад всіх рівнів – від сіл і невеликих міст доКиєва.
Мешканці столицімають чітко розуміти, що 25 травня визначиться якісний склад Київради й,відтак, майбутнє міста. Чинні депутати так і не змогли створити ефективнусистему розвитку столиці. Нинішня Київрада – це елітне місце лобіюванняінтересів міських виробників, будівельників та агітаторів високого рангу.
Протягом 20 роківстолична міськрада була інстанцією, що видавала «одобрямси» тим, хто вчаснозаносив до депутатських кабінетів пакети з грошима. Тут вирішувалися питаннядля обраних. До проблем пересічних киян зверталися лише під час виборів, та й то– у форматі балачок з серії «створимо план», «наступного року виділимо кошти»,«винесемо питання на сесію».
Досить цієїбрехні!
Сьогодні в Українівзагалі немає політичної сили, яка б реально опікувалась проблемами громадян (ікиян зокрема).
Усі прагнуть лишедорватися до корита, аби напихати пуза, не проводячи ніяких змін та реформ.
Усе було бінакше, якби ми не продавали свої голоси за продуктові набори чи кількасотгривень. Але важкий стан української економіки вже не вперше змушує українцівжертвувати свободою вибору заради разового збагачення.
Та нині ситуаціяще трагічніша. У той час, коли Київ готується купувати й продавати голоси, нашіспіввітчизники на півдні та сході гинуть за право вільно обирати свою долю.
Єдина можливапротидія цій національній ганьбі – громадський спротив практикам підкупувиборців. Саме зараз, навесні 2014 року, потрібно продемонструвати старомуполітичному класу країни, що ми більше не терпітимемо знущання, не будемоспокійно спостерігати за тим, як українська незалежність розпродається закілька кілограмів гречки.
Думаю, що після25 травня основні громадські мітинги проходитимуть перед територіальнимивиборчими комісіями. І горе тим, хто вирішить легалізувати «куплений»результат. Усі вони постануть перед судом, а на сумнівних округах пройдутьперевибори.
Тому звертаюся довсіх кандидатів: не робіть того, за що вас потім зневажатиме український народ.Доба Віктора Януковича та йому подібних уже минула. Зараз прийшов часгромадського сектора.
І замовлятимузику будемо ми!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386