Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.06.2017 08:43

Чому Ірпінь святкує День Конституції з оптимізмом?

Лідер партії "Нові обличчя"

Цього року Київський міжнародний інститут соціології провів опитування щодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80 відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5 відсотків…

Цього року Київський міжнароднийінститут соціологіїпровів опитуваннящодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5відсотків…

14612389_10154274574834475_709975224917396211_o.jpg

Переконаний, щобукраїнці шанували Основний Закон і поважали це свято, держава повинназабезпечувати виконання усіх прав і свобод громадян, які гарантуютьсяКонституцією. На жаль, сьогодні в Україні так відбувається не завжди.

В Ірпені нарівні місцевих органів влади ми робимо усе можливе, щоб норми Конституції булидотримані, а права людей - захищені.

фонтан.jpg

вход в парк.jpg

За два роки інтенсивної роботи в Ірпені реалізовано понад100 соціальних інфраструктурних проектів. Бюджет розвитку зріс майже у19 разів, до 146 мільйонів гривень, що є найважливішим показником розвиткуміста. За  цим - 50 відремонтованих вулиць,у значній частині яких замінено комунікації та зливову каналізації; 16 облаштованихзелених зон: парки, сквери та алеї сучасного рівня; десятки оновлених покрівельжитлових будинків і понад 1000 енергоощадних вікон у закладах освіти ймедицини.  Ми пробурили та реконструювали12 свердловин питної води, встановили 120 камер відеоспостереження на вулицяхміста, видали 170 документів на земельні ділянки та 50 квартир учасникам АТО.  

19550971_1616660968375698_1595445019_n.jpg

Та без перебільшення, одними з базових і найбільш затребуваних громадянами гарантій Основного Закону є доступні та безкоштовні освіта і медицина. Тож сьогодні усі сили у місті спрямовано на удосконалення та розвиток саме цих сфер. За 2 роки у цих напрямках зроблено уже чимало. Ми відкрили нову сучасну дитячу поліклініку, створили цілу мережу амбулаторій сімейної медицини, забезпечили дитячу та міську лікарні і пологовий будинок необхідним обладнанням, відкрили нові дуже потрібні центри: мамологічний та антигіпертензивний, організували в Ірпені пункт швидкої допомоги, якого раніше тут ніколи не було. І це – лише початок реформування медицини Приірпіння.

амбулаторія 1.jpg

Головною метою,до якої ми, можливо, не так швидко, як хотілося б, але впевнено йдемо, єнадання мешканцям регіону якісної, доступної та оперативної послуги тут, вІрпені. Щоб хворим не доводилося їздити у пошуках потрібного лікування достолиці чи в інші міста. Для цього ми взялися за дуже масштабний проект –створення новітнього медичного центру. Крім того, особливу увагу зосередили напідвищенні кваліфікації фахівців. Наші лікарі почали їздити на навчання доЄвропи, зараз ведемо перемовини про обмін досвідом з американським містомМілуоке.

Паралельно з медициною займаємося освітою. Цього року виділили на її розвиток найбільшу частину міського бюджету – 134 млн. грн. Саме зараз на подвір’ях усіх шкіл активно ведуться будівельні роботи – до 1 вересня кожна школа отримає новий сучасний спортмайданчик, а то й не один. Ми реконструюємо деякі шкільні кабінети, переобладнуючи у профільні. Вони будуть наповнені усім необхідним обладнанням для вивчення хімії, фізики чи біології.

діти на площі.jpg

Основним проектом в освіті залишається добудова шкіл. Зараз роботи уже почалися в школі №17 та №2. Плануємо добудувати майже усі школи. Ведемо перемовини про будівництво двох нових шкіл, уже маємо домовленості з приватними власниками землі, які погодилися відступити місту кілька гектарів під ці проекти. Також триває підготовка до відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій, що має стати одним із кращих в країні.

Два роки тому вперше на Київщині ми відкрили клуб для діток з обмеженими можливостями і перший за роки незалежності комунальний дитячий садок «Бджілка». Цього року відкриваємо ще два дитсадки.

10873474_836607739790490_4865810423744516916_o.jpg

Разом з тим мирозуміємо, що навчати дітей та лікувати людей мають люди, які не думатимуть якзаробити на хліб насущний. Фахова справа має бути достойно оплачена. Саме томуми запровадили мотиваційну систему для педагогів та уже почали забезпечуватисоціальним житлом працівників бюджетної сфери.

Окремо хочунаголосити, що розвиваючи освіту і медицину, ми неодмінно дотримуємося Конституції України. Основний пакет послуг,які гарантує держава в амбулаторіях, поліклініках і лікарнях – безкоштовні.Якщо говорити про додаткові платні послуги, то вони ніколи не будуть обов’язковими, а використовуватимуться батьками учнів чипацієнтами медичних закладів лише за власної ініціативи та бажання. Головне,щоб все було прозоро і оплата надходила на офіційні рахунки установи, а некомусь до кишені.

площа.jpg

Якщож раптом в Ірпені хтось відчуває, що його права і свободи, гарантовані ОсновнимЗаконом, утискають, то і в цьому випадку ми забезпечили громадянам безкоштовнуюридичну консультацію і підтримку. В Центрі надання адміністративних послугщодня працює юрист, готовий допомогти кожному.

ребонк.jpg

Урезультаті згаданого мною раніше соцопитування з’ясувався ще один цікавий факт:прихильно до Дня Конституції ставиться здебільшого молодь. Це тішить і додаєоптимізму. Адже значна частина населення Ірпеня – це саме молодь і діти, тому явпевнений, що  ізтакою громадою на Ірпінь чекає ще багато здобутків і досягнень.

Відщирого серця вітаю кожного українця з Днем Конституції. Віри і впевненості умайбутньому кожному з нас, натхнення до завзятої праці і нехай ніщо і ніхто незупинить розвитку ні нашого міста, ні нашої країни!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи