Чому Ірпінь святкує День Конституції з оптимізмом?
Цього року Київський міжнародний інститут соціології провів опитування щодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80 відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5 відсотків…
Цього року Київський міжнароднийінститут соціологіїпровів опитуваннящодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5відсотків…
Переконаний, щобукраїнці шанували Основний Закон і поважали це свято, держава повинназабезпечувати виконання усіх прав і свобод громадян, які гарантуютьсяКонституцією. На жаль, сьогодні в Україні так відбувається не завжди.
В Ірпені нарівні місцевих органів влади ми робимо усе можливе, щоб норми Конституції булидотримані, а права людей - захищені.
За два роки інтенсивної роботи в Ірпені реалізовано понад100 соціальних інфраструктурних проектів. Бюджет розвитку зріс майже у19 разів, до 146 мільйонів гривень, що є найважливішим показником розвиткуміста. За цим - 50 відремонтованих вулиць,у значній частині яких замінено комунікації та зливову каналізації; 16 облаштованихзелених зон: парки, сквери та алеї сучасного рівня; десятки оновлених покрівельжитлових будинків і понад 1000 енергоощадних вікон у закладах освіти ймедицини. Ми пробурили та реконструювали12 свердловин питної води, встановили 120 камер відеоспостереження на вулицяхміста, видали 170 документів на земельні ділянки та 50 квартир учасникам АТО.
Та без перебільшення, одними з базових і найбільш затребуваних громадянами гарантій Основного Закону є доступні та безкоштовні освіта і медицина. Тож сьогодні усі сили у місті спрямовано на удосконалення та розвиток саме цих сфер. За 2 роки у цих напрямках зроблено уже чимало. Ми відкрили нову сучасну дитячу поліклініку, створили цілу мережу амбулаторій сімейної медицини, забезпечили дитячу та міську лікарні і пологовий будинок необхідним обладнанням, відкрили нові дуже потрібні центри: мамологічний та антигіпертензивний, організували в Ірпені пункт швидкої допомоги, якого раніше тут ніколи не було. І це – лише початок реформування медицини Приірпіння.
Головною метою,до якої ми, можливо, не так швидко, як хотілося б, але впевнено йдемо, єнадання мешканцям регіону якісної, доступної та оперативної послуги тут, вІрпені. Щоб хворим не доводилося їздити у пошуках потрібного лікування достолиці чи в інші міста. Для цього ми взялися за дуже масштабний проект –створення новітнього медичного центру. Крім того, особливу увагу зосередили напідвищенні кваліфікації фахівців. Наші лікарі почали їздити на навчання доЄвропи, зараз ведемо перемовини про обмін досвідом з американським містомМілуоке.
Паралельно з медициною займаємося освітою. Цього року виділили на її розвиток найбільшу частину міського бюджету – 134 млн. грн. Саме зараз на подвір’ях усіх шкіл активно ведуться будівельні роботи – до 1 вересня кожна школа отримає новий сучасний спортмайданчик, а то й не один. Ми реконструюємо деякі шкільні кабінети, переобладнуючи у профільні. Вони будуть наповнені усім необхідним обладнанням для вивчення хімії, фізики чи біології.
Основним проектом в освіті залишається добудова шкіл. Зараз роботи уже почалися в школі №17 та №2. Плануємо добудувати майже усі школи. Ведемо перемовини про будівництво двох нових шкіл, уже маємо домовленості з приватними власниками землі, які погодилися відступити місту кілька гектарів під ці проекти. Також триває підготовка до відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій, що має стати одним із кращих в країні.
Два роки тому вперше на Київщині ми відкрили клуб для діток з обмеженими можливостями і перший за роки незалежності комунальний дитячий садок «Бджілка». Цього року відкриваємо ще два дитсадки.
Разом з тим мирозуміємо, що навчати дітей та лікувати людей мають люди, які не думатимуть якзаробити на хліб насущний. Фахова справа має бути достойно оплачена. Саме томуми запровадили мотиваційну систему для педагогів та уже почали забезпечуватисоціальним житлом працівників бюджетної сфери.
Окремо хочунаголосити, що розвиваючи освіту і медицину, ми неодмінно дотримуємося Конституції України. Основний пакет послуг,які гарантує держава в амбулаторіях, поліклініках і лікарнях – безкоштовні.Якщо говорити про додаткові платні послуги, то вони ніколи не будуть обов’язковими, а використовуватимуться батьками учнів чипацієнтами медичних закладів лише за власної ініціативи та бажання. Головне,щоб все було прозоро і оплата надходила на офіційні рахунки установи, а некомусь до кишені.
Якщож раптом в Ірпені хтось відчуває, що його права і свободи, гарантовані ОсновнимЗаконом, утискають, то і в цьому випадку ми забезпечили громадянам безкоштовнуюридичну консультацію і підтримку. В Центрі надання адміністративних послугщодня працює юрист, готовий допомогти кожному.
Урезультаті згаданого мною раніше соцопитування з’ясувався ще один цікавий факт:прихильно до Дня Конституції ставиться здебільшого молодь. Це тішить і додаєоптимізму. Адже значна частина населення Ірпеня – це саме молодь і діти, тому явпевнений, що ізтакою громадою на Ірпінь чекає ще багато здобутків і досягнень.
Відщирого серця вітаю кожного українця з Днем Конституції. Віри і впевненості умайбутньому кожному з нас, натхнення до завзятої праці і нехай ніщо і ніхто незупинить розвитку ні нашого міста, ні нашої країни!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379