Відродимо промисловість - перестанемо бути рабами!
Продаємо за кордон необроблену сировину за безцінь, а потім купуємо там готову продукцію на порядок дорожче. От і одна з головних причин того що українці живуть як раби в сировинній колонії((( Тому мені все частіше хочеться не дискутувати з міністрами та
Зайшли здружиною в Метроград купити раму для картини, придбаної у Львові. Вибірвеликий: китайський пластик в асортименті, а також польські, італійські,іспанські з деревини.
Скромна європейська картинна рама здеревини, цілком ймовірно з Львівської, майже 1 000 грн (!). Вдвічі дорожчесамої картини і... Майже як кубометр сосни, що коштує близько $60, і з якогоможна зробити 300 таких рам!!!
Продаємо за кордон необроблену сировину забезцінь, а потім купуємо там готову продукцію на порядок дорожче.
От і одна з головних причин того щоукраїнці живуть як раби в сировинній колонії((( Тому мені все частіше хочетьсяне дискутувати з міністрами та поважними урядовими радниками - неолібералами, авикинути їх за шкірку читати лекції про "вільну ринковуекономіку".... десь в Зімбабве чи Гондурасі.
А в цей час ходять чутки, що вАдміністрації Президента збираються заветувати законопроект про заборонуекспорту лісу кругляку №1362, прийняття якого Парламентом ми домоглися минулогосесійного тижня. Одним з авторів законопроекту є Олег Ляшко, а я вів його зпершого дня як Голова КомітетВерховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.
Можуть казати, що законопроектпротирічіть умовам СОТ і т.п. Але я впевнений, що Вето не буде і законопроектна днях буде підписаний Президентом. Заветувати його було б не тількивеличезною політичною помилкою, а й справжнім економічним злочином протиУкраїни!
Цей закон запустить відродженнядеревообробної і меблевої галузі, створить десятки тисяч нових робочих місць,принесе понад мільярд долларів додаткового експорту щороку та дасть сотнімільйонів регулярних податкових надходжень.
Із СОТ має бути все гаразд, аджезапровадження тимчасової заборони експорту лісу-кругляка відповідає нашимдомовленостям в рамках СОТ, адже підпадає під перелік дозволених виключеньГенеральної угоди з тарифів і торгівлі ГАТТ 1947 (Положення параграфа 1 Статті11 не повинні поширюватись на “Заборони чи обмеження експорту, які ТИМЧАСОВОзастосовуються з метою ПОПЕРЕДЖЕННЯ чи ПОСЛАБЛЕННЯ критичного дефіциту харчовихпродуктів або інших товарів, що мають вагому значення для експортуючоїсторони”).
До того ж я заздалегідь офіційнозвернувся до Прем’єр-міністра щодо проведення нотифікації - офіційногоінформування країн - членів COT про наміри України запровадити тимчасовузаборону експорту необроблених лісоматеріалів та доведення аргументованоїпозиції України щодо необхідності тимчасової заборони експорту необробленоїдеревини для недопущення дефіциту відповідної сировини на внутрішньому ринку ізабезпечення стабільного функціонування галузі під час критичного збільшеннябезробіття в Україні.
Знаю що численні об’єднаннядеревооброних підприємств звернулись вже не тільки до мене у Комітет Верховної Ради з питаньпромислової політики та підприємництва, але й до АдміністраціїПрезидента України.
Всі промисловці чекають підписання цьогознакового законопроекту, який не просто “поліпшить рейтинги України”, астворить реальні робочі місця, додатковий експорт, інвестиції, податки!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411