Як ми ЗАГСи ремонтували
Діяли рішуче. У квітні було створено ініціативу від нашого управління, яка отримала назву «Врятуємо ДРАЦСи». Вирішили (нехай лише і частково, у межах моєї компетенції) виправити ситуацію з фасадами будівель та внутрішнім оздобленням.
Прийшовши по відкритому конкурсу на посаду начальника Головного територіального управління юстиції, я не тільки запровадив «Он-лайн будинок юстиції» та програму з вивчення іноземної мови Lingva . Skills , я став відповідальним за три сфери діяльності столичної юстиції: державна виконавча служба, нотаріат та відділи реєстрації актів цивільного стану.
З чого все починалось?
Діяли рішуче. У квітні було створено ініціативу від нашого управління, яка отримала назву «Врятуємо ДРАЦСи». Вирішили (нехай лише і частково, у межах моєї компетенції) виправити ситуацію з фасадами будівель та внутрішнім оздобленням.
ДРАЦСи привернули до себе увагу своїм зовнішнім виглядом. Старі, сірі, прорадянські. Це був справжній жах. Але труднощі лише загартовують. У квітні розпочали з найголовнішої проблеми - екстер’єру та прибудинкової території, реставрація сходів, а вже потім - генеральне прибирання. І вже до липня місяця запланований обсяг робіт було виконано. Зокрема, перший на черзі – Центральний палац урочистих подій за адресою - проспект Перемоги, 11. Далі в Оболонському ( просп. Оболонський, 28в) та Солом'янськомуДРАЦСах (бульвар Івана Лепсе, 1/28).
Після зовнішнього, зайнялись внутрішнім оновленням, позбулися усього старого. До ініціативи залучали усіх небайдужих, талановитих, молодих і охочих громадян. Надали їм величезну платформу для втілення їх найкреативніших ідей, для створення справжнього витвору мистецтв обмежень не було.
Як результат – оновлений інтер’єр. Мої співробітники творчо підійшли до ініціативи і самостійно оновили стіни та зали урочистих подій.
У громадськості виникають питання, наприклад: «Звідки у державної установи кошти на проведення відповідних реконструкцій?»
Все дуже просто. Важливість проекту важко переоцінити, тож до реставрації спільними зусиллями залучились та зробили свою справу наше управління та районні державні адміністрації столиці, яким я вдячний за плідну співпрацю. Ми надали матеріали, а вони працівників, для проведення відповідних робіт.
Тож поступово, step by step , реставруються ДРАЦСи, розпочинаючи з Центрального палацу урочистих подій, а далі районні відділи реєстрації актів цивільного стану, а саме Оболонський та Солом’янський. На цьому зупинятися не планую. На черзі Дарницький та Дніпровський ДРАЦСи. Тепер затишні, нехай не luxury, але ж акуратні та гостинні та відремонтовані, приведені до ладу палаци урочистих подій радо вітатимуть киян та гостей столиці.
Окрім цього, для громадян ми створили сторінки кожного ДРАЦСу у мережі Facebook , скористатися якими може кожен пересічний громадянин, отримати потрібну інформацію, проконсультуватись або ж просто прослідкувати за останніми змінами та ініціативами. На більшість питань наFacebook я відповідаю особисто та одразу даю доручення для вирішення проблемних питань.
Але і на цьому не зупиняємось. А зовсім нещодавно всімхто бажає укласти шлюб у романтичній атмосфері на оновленій території Дарницького ДРАЦС у , я пропоную в иїзн у церемонію - незабутнє свято для молодят та всієї родини на все життя. На мою думку, кожна церемонія одруження повинна бути індивідуальною, з урахуванням побажань наречених та їхніх батьків.
На сьогодні осучаснили та врятували вже два ДРАЦСи. Створили сторінки у мережі Facebook , запровадили виїзні церемонії. Але це лише початок і плани далекоглядні, в майбутньому кожен палац урочистих подій буде відреставровано, і ми повернемо традицію шлюбу для українців.
У бажанні зробити своє весілля не схожим на інші або втекти від звичних сценаріїв багато молодят сьогодні одружуються за кордоном. Але це дорого, ризиковано, а віддалена організація та контролювання процесу створюють безліч проблем. Саме так у мене і з’явилась ідея щодо оновлення і ремонту. Мета - створення більш комфортних умов реєстрації шлюбів, більш міцних союзів між українцями та збереження традиційної церемонії одруження.
На підході новий проект від Мін’юсту – реєстрація шлюбу за 24 години, почне діяти у Маріуполі, Северодонецьку, Херсоні, Києві, Одесі та Львові, а вже згодом і на всій території України вже у серпні.
Впевнений, що ми все зможемо!
P.S: Детальну інформацію та фото можно знайти за посиланням:
https://www.facebook.com/JusticeKyiv/
https://www.facebook.com/Stanislav.Kutsenko
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407