В чиї приватні руки віддали мисливські угіддя!
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на тери
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на території аж двох областей, на ділянках лісного масиву, загальною площею близько 40 тисяч гектарів.
Хочу звернути увагу, що зміна влади не змінила ситуацію !!! Автор статі зібрав інформацію як голова постійної комісії Київської обласної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської етики, взаємодії з правоохоронними та запобіганню корупції встановив, що і досі біглим регіоналам належать вкрадені у людей гектари українських лісів!!!
Все почалося з того, що за правління президента-втікача, «чесні» державні підприємства добровільно, безоплатно, не інакше як на благодійних засадах, масово повіддавали в користування свої мисливські угіддя незрозумілим підприємства, очільниками яких були сини тодішніх високопосадовців, даючи при цьому можливість одіозним персонам від душі наполюватися в мальовничих лісах Київщини та Житомирщини.
Діло було так:
2010 рік. Житомирська обласна рада, яку на той час очолював регіонал Запаловський Й.А., приймає рішення №53 і надає Товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливський Клуб «СКС» у користування на 15 років мисливські угіддя площею 19 859,5 га (лісові масиви Радомишльського держлісгоспу Житомирської області) – це майже 70 % лісового фонду Радомишльського лісгоспу.
Батько одного із керівників цього Товариства, Олександра Володимировича, – Володимир Сівкович, заступник Нестора Шуфрича – тодішнього секретаря РНБО , його найближчий поплічник та лобіст інтересів сім’ї «ростовського втікача», який нині перебуває у розшуку, ховаючись на території Російської Федерації.
Проте, регіоналам стало малувато 19-тисячного шматка відтяпнутого лісу. Тому, 21 червня 2012 року Київська обласна рада, яку очолював скандальний регіонал Качур О.С., приймає рішення про надання в користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства ТОВ «Мисливський клуб «КСК» терміном на 25 років площею 18359,1 (18 тисяч!) гектарів на території Макарівського та Бородянського районів Київської області.
За дивним збігом обставин, одним із засновників цього підприємства виявляється Шуфрич Олександр Несторович – син Народного депутата України, крім цього Віце Президент ФК «Закарпаття», засновник ТОВ «УКРЕКОБІЛДІНГ» та ТОВ «КЛУБ «КСК».
Інший засновник ТОВ « Мисливського Клубу КСК» – все той же Сівкович Олександр Володимирович, – відомий син славнозвісного батька.
Цікаво, що власником істотної участі цього ТОВ є Черепань Вячеслав Михайлович, який, як не дивно, є помічником Народного депутата України - Нестора Івановича Шуфрича.

Ось так, в часи тотальної боротьби з корупцією, повернення вкрадених активів і майна, належного українському народу, правоохоронні органи чомусь забувають про гарантоване Конституцією України право громадян користуватися природними ресурсами. Стражі закону не мають бажання втручатися в розкішне дозвілля одіозних синків батьків-регіоналів. Завдяки цьому, у лісах, розміщених на кордоні Київської та Житомирської областей, утворилася справжня мисливська монополія сім’ї Сівковича та Шуфрича.
Це яскраво ілюструє нинішню ситуацію в країні, коли відоме ім’я дає можливість захоплювати десятки тисяч гектарів державних угідь і залишатись не покараними.
Пропонуємо Вам карту з виділеними контурами двох ділянок мисливських угідь, розміщених на території Київської та Житомирської областей, які перейшли в монополію сім’ї Сівковича та Шуфрича:
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв вчора о 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський вчора о 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький вчора о 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак вчора о 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький 06.05.2025 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін 06.05.2025 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин 06.05.2025 11:45
- Суд відмовив у позові до ФОП щодо псування техніки після ремонту Артур Кір’яков 05.05.2025 19:08
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? Олег Сніцар 05.05.2025 17:12
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 172
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 170
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 108
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? 104
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 54
-
Господарем параду у Москві стане Сі. Його бультер’єр Путін від безсилля атакує Україну
Думка 12611
-
Брно відправило до України перші подаровані Харкову тролейбуси – фото
Бізнес 11224
-
Чому Путін святкує 9 травня. Справжня історія Другої світової, яку не вчать у Кремлі
9152
-
Правопис без правил: дев'ять дивних винятків, які ми взяли як норму
Життя 6565
-
Психолог назвав фразу, яку часто недооцінюють, але вона шкодить стосункам
Життя 5842