Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
30.09.2016 11:27

Навіть факти не можуть переконати світ, що Путін - вбивця

Народний депутат України 8-го скликання

Голландський генпрокурор стверджує, що зарано говорити про причетність Росії і росіян до катастрофи! Містика якась. Невже ракетний комплекс возили інопланетяни?

Під час оприлюдненнярезультатів розслідування катастрофи рейсу MH 17 внебі над територією України Генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербексказав: « Ми не можемо зараз заявитибільше ніж те, що "Бук" прибув з РФ і туди ж повернувся. Ми не можеморобити заяв про участь Росії як країни чи людей з Росії ».

Як кажуть у подібних ситуаціях, це повний розрив шаблону. Є факти, чіткіпідтверджені факти, які, до речі, встановлені самим же слідством, про те, що«Бук» приїхав з Росії і туди ж повернувся. При цьому голландський генпрокурорстверджує, що зарано говорити про причетність Росії і росіян до катастрофи!Містика якась. Невже ракетний комплекс возили інопланетяни? Чи, може, цеукраїнські військові вторглися на територію РФ, викрали зброю з військовоїчастини, швиденько збили літак, а потім знову вторглися в Росію, щоб повернути«Бук»?

Насправді це не невміння робити очевидні висновки з очевидних фактів. Цезвичайна політична слабкодухість, прагматичне небажання йти на конфронтацію зкерівництвом країни, яке спричинило загибель майже трьох сотень людей. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net