Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.05.2016 17:10

Команда одеського губернатора зловживає популізмом

Народний депутат України VIII скликання (2014-2019)

Хіба це порушення, коли мова йде всього лиш про кілька десятків мільйонів гривень?

Щоразу, коли оточення Міхеїла Саакашвілі опиняється в центрі скандалів щодо незаконних оборудок або службових зловживань, аргумент команди грузинського реформатора завжди один – це все відповідь влади на його реформаторські подвиги, боротьбу з корупцією і шалену популярність в суспільстві. Наприклад, наприкінці минулого тижня правоохоронні органи проводили обшук у кабінеті помічника Саакашвілі, екс-Генконсула Грузії в Україні Теймураза Нішніанідзе, фонд якого незаконно отримав відшкодування ПДВ в сумі 20 мільйонів гривень. Голова Одеської ОДА відразу ж назвав оперативний захід, в ході якого були виявлені докази незаконної діяльності його соратника, політичним переслідуванням. І справді, хіба це порушення, коли мова йде всього лиш про кілька десятків мільйонів гривень?

Те ж саме стосується і протеже Саакашвілі, голови Одеської митниці Юлії Марушевської, яка за службову недбалість і порушення закону, на підставі об’єктивних фактів отримала кілька доган від ДФС і тут же поквапилася заявити, що керівництво фіскальної служби просто шукає приводу її позбутися. Але якщо допитливий громадянин матиме бажання розібратися, хто в цій ситуації правий, а хто виправдовується, то в публічному доступі можна знайти і зазначені догани, і переглянути офіційну статистику, яка розкриває реальні «досягнення» Марушевської на Одеській митниці, що демонструє далеко не передові результати в роботі.

Таких прикладів лише за останній час можна навести чимало. Тому хотілося б порадити губернатору Одещини популяризувати себе і свою команду не на критиці і звинуваченнях усіх довкола, а, передусім, на реальних результатах своєї роботи. Не проводити по всій Україні антикорупційні форуми, а на практиці боротися з корупцією в Одеській області, не зводити роботу керівника регіональної митниці до щоденної публічної критики ДФС, а демонструвати високі показники в роботі митників, зрештою, не розповідати світовим медіа, як погано все в Україні, а бодай усунути корупційні схеми у власному ж оточенні.

І, насамкінець, один промовистий факт. За час відчайдушної антикорупційної діяльності в Україні, згідно з офіційною декларацією про доходи, Саакашвілі став офіційним міліонером. Виявляється, бути головним антикорупціонером у нашій країні надзвичайно вигідно…

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]