Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.03.2016 12:29

Хто має бути наступним Генеральним прокурором?

Народний депутат України 8-го скликання

Тиждень тому мною було розпочато збір підписів народних депутатів, які на посаді нового Генпрокурора хочуть бачити діючого голову фракції «БПП» в парламенті Юрія Луценка.

Тиждень тому мною було розпочато збір підписів народних депутатів, які напосаді нового Генпрокурора хочуть бачити діючого голову фракції «БПП» впарламенті Юрія Луценка.

Безумовно, призначення Генерального прокурора – це виключна прерогативаПрезидента України. Зрозуміло й те, що сьогодні посада очільника відомства покине є вакантною, і Віктор Шокін продовжує виконувати свої обов’язки. Таводночас, враховуючи широкий суспільний резонанс довкола необхідності кадровихзмін у керівництві ГПУ, я вирішив скористатися своїм правом та ініціювати уфракції «Блок Петра Порошенка» збір підписів на підтримку кандидатури ЮріяЛуценка на посаду Генпрокурора. Хочу наголосити: це моя особиста ініціатива,яку я мотивую тим, що вольовий характер, розуміння ситуації і особисті якостіпана Луценка сьогодні більше необхідні для реформування ГПУ, ніж наявністьдиплому про юридичну освіту. Аналогічну точку зору поділяють і більш як 80 моїхколег по фракції, які поставили свої підписи на підтримку його кандидатури.Зауважу, що зібрані підписи не є результатом тиску, вказівок «згори», підкупіві шантажу тощо. Це навіть не прояв партійної солідарності. Це – свідчення тогоавторитету і підтримки, яку має Луценко всередині фракції. Ми дійсно твердопереконані, що він зможе гідно справитися з обов’язками Генпрокурора. Водночас унас є розуміння, що наші підписи не матимуть юридичної сили і особисто я неплекаю ілюзій, але цим ми продемонстрували свою позицію.

Інша справа, як до цього поставився сам Юрій Віталійович. Не можу сказати,що він був задоволений моєю ініціативою. Ба більше, він виступив категоричнопроти моїх дій.  Не дивлячись на це, мояпозиція залишається незмінною – Юрій Луценко є найоптимальнішим кандидатом напост Генерального прокурора, і відстоювати своє переконання – моє право якнародного депутата і, насамперед, як громадянина. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net