Громадскість України розпочинає об'єднавчий процес за свої соціально-економічні права
Громадяни Дніпропетровщини дійшли спільної думки того, що тільки діючи разом, об’єднавши власні зусилля, можна разом добитися позитивного впливу на владу та досягнення необхідних зрушень в суспільстві на краще.
30 листопада 2010 року в м.Дніпропетровську відбулися Громадські слухання щодо обг о ворення соціально-економічної політики влади. Були розглянуті питання реформування пенсійного забезпечення, щодо Трудового кодексу, інших соціальнозначимих питань суспільного життя. Серед присутніх були представники м.м. Павлограда, Нікополя, Кривого Рогу, Дніпропетровська , б ули присутні гості с Києва, Донецька, Харкова, Запоріжжя, інших регіонів Дніпропетровської області і України.
Учасники Громадських слухань зазначили, що соціально-економічна політика влади на сьогодні є такою, що не забезпечує повноцінне життя людей. Влада переймається лише захистом прав і інтересів олігархічних кланів, крупного капіталу та заможних людей. Останні дії влади по прийняттю Податкового кодексу, Трудового кодексу України тільки підтверджують побоювання людей про очікуване погіршення їх добробуту та втрати захищеності. Нові пропозиції влади щодо прийняття в майбутньому нового Житлового кодексу, погіршення в сфері охорони здоров’я, в інших сферах суспільного життя не несуть покращення добробуту людей.
Існує заборгованість з виплати заробітної плати понад 1,3 млрд. грн.., за розрахунками МОП в країні налічується 2 млн. безробітних, а згідно останніх опитувань, проведених Українським демократичним колом 45,8% українців констатують погіршення свого матеріального стану, а кожна десята сім'я претерпає нестачу грошей на їжу.
Все це говорить про негативні тенденції в діях влади, яка не ефективно діє в сфері покращення соціально-економічної ситуації в країні.
Аби все це змінити на краще, було прийняте рішення об’єднувати спільні сили в суспільстві. Учасники слухань дійшли згоди того, що тільки через об'єднання прогресивних профспілкових лідерів, делегатів трудових колективів та представників малого та середнього бізнесу, в чітко скоординовані міжгалузеві структури, можна буде створити основу для народження масового НАРОДНОГО СОЦІАЛЬНОГО РУХУ, що буде здатним відстоювати права та свободи простого народу.
Громадські слухання дійшли спільної думки того, що тільки діючи разом, об’єднавши власні зусилля, можна разом добитися позитивного впливу на владу та досягнення необхідних зрушень в суспільстві на краще.
Громадськість Дніпропетровщини не сприймає соціальної політики в країні, що проводить влада, та яка загрожує повноцінному життю людей та їх існуванню. Учасники висловили підтримку підприємцям, щодо ветування Податкового кодексу України, який не забезпечує стратегію соціально-економічного реформування економіки та, як такого, що звужує права підприємців і може призвести до суттєвого скорочення самозайнятого населення та зростання безробіття в Україні.
Не отримали підтримки і пропозиції Уряду щодо підвищення пенсійного віку для жінок, і загалом, для усіх громадян України, без впровадження нормальних соціальних стандартів життя, без запровадження ефективної соціально-економічної політики та справедливого пенсійного забезпечення.
Громадскість виступила з ініціативою щодо проведення громадського обговорення Трудового кодексу України, Житлового кодексу та інших соціально значимих законів та забезпечити внесення до них таких змін та доповнень, які б закріпляли право кожного громадянина на свій захист та підтримку його як трудових, так і соціально-економічних прав та інтересів. Підтримана пропозиція щодо введення в практику суспільства прийняття законів, що стосується суспільного життя людей, тільки після їх широкого і системного обговорення з громадськістю. Сприяти створенню та повноцінному формуванню в країні громадянского суспільства.
Для реалізації проголошених цілей і завдань, в рамках ВГО «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність», була створена Дніпропетровська обласна Міжгалузева рада страйкового руху України «За соціальну справедливість», до складу якої ввійшли найбільш активні громадяни Дніпропетровщини. Усі бажаючі сприяти змінам на краще можуть приєднатися до цієї Ради. Діяльність такої Рад и має бути предосторогою владі , щодо її незаконних дій та дій направлених на звуження конституційних прав і свобод людей.
Наступні слухання згодом будуть проведені в м.м.Миколаїв, Харків, Львів. Загалом, такі слухання заплановано прове сти в усіх обласних центрах України та м.Києві.
- Доплата за фактичні квадратні метри об`єкту інвестування Євген Морозов 11:52
- "Компостер подій" Кремля: будьте пильними Євген Магда 11:28
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей вчора о 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно. Любов Шпак вчора о 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський вчора о 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов вчора о 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 22.11.2024 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 22.11.2024 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 22.11.2024 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
-
Піднятися з нуля. Як родина переселенців розвиває бізнес з перероблювання волоських горіхів
Бізнес 18221
-
Банки в ОАЕ, Туреччині та Таїланді не обслуговують видані Газпромбанком картки UnionPay
Фінанси 7527
-
24 листопада в Україні відключатимуть світло – деталі
Бізнес 7432
-
Відстрочки, видані Мінекономіки та через Дію, анулюють 28 лютого
Бізнес 6731
-
Падіння каміння на Закарпатті: рух для поїздів розблокували
Бізнес 3096