Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
31.01.2014 13:36

Відкрите звернення громадської палати до Президента України

Голова громадської організації "Громадська Палата України"

Сьогодні Ви ще маєте невеликий шанс стати на бік народу, а не його ворогів. І стати героем народу України!!! Використайте цей шанс!

Пане Президенте! Звертаемося до Вас, від імені громадян України, які небайдуже ставяться до подій, що відбуваються в Україні.

 

Ми не голосували за Вас на виборах 2010 року, але поважаємо посадуПрезидента, як главу держави Укераїна, якому частина виборців довірила вирішуватидолю України,протягом наступних п’ятироків.

 

У нас неоднозначне ставлення до Ваших рішеньпротягом чотирьох років Вашого керування державою, але ми жодного разу не вдавалися до неконструктивної критики щодоПрезидента. Адже Ви проголошували реформи, які частково втілювалися в життя,хоча це відбувалось не завжди правильно, а інколи зовсім неефективно. Проте ми завжди були і є прихильником реформ, тому що впевнені: краще рухатися вперед, ніж стояти намісці.

 

Пане Президенте, сьогодні в Україні йдесправжня війна між Вами та Вашим урядом і українським народом, який вийшов наМайдан, щоб заявити про свою незгоду з Вашим політичним курсом. Ми не хочемо вдаватись до оцінок щодо обох сторінцього масштабного протистояння. Але підкреслюємо: саме Ви, пане Президенте, є главоюдержави, тому саме на Вас лягає відповідальність за ров’язання цьогогромадянського конфлікту. І в першу чергу від Вас та Вашої позиції залежить, чизможуть влада і український народ досягти компромісу, зменшити і ліквідуватипротистояння, яке призвело до людських жертв з обох боків.


Але, замість пошуку компромісу, владасвоїми діями тільки провокує розростання цього конфлікту, тому що:


- демонстративно ігнорує вимоги народу, якийпротестує на Майдані, і навіть не намагається розпочати діалог з протестуючими;

- застосовує провокації проти мітингуючих,використовуючи для цього найманців і «тітушок»;

- крізь пальці дивиться на факти, коли підудари дубинок «Беркуту» потрапляють журналісти і медики, які працюють в зоніконфліктів;

- вперто не бажає визнавати своєївідповідальності за загибель мирних протестуючих, таких як студент-вірменин зДніпропетровська та інші.

Пане Президенте -Влада,за Конституцією, це Ви. Вона сьогодні сприяє поширенню екстремізму та тероризму в майбутньому.

Але, сьогодні Ви, пане Президенте, ще можетезупинити конфлікт.

Доки Ви Президент, Ви можете визначитивинних у протиправних діях міністрів, військових, своїх радників, – тих, хтовіддає антигуманні накази та виконує їх і прийняти відповідні рішення дляпогашення конфлікту.

Коли ж Ви не будете Президентом, (а цестанеться обов’язково, рано чи пізно), за все будете відповідати Ви.

Ви віруюча людина, батько своїх дітей, Випройшли тяжке дитинство, Вас не зламали негаразди нелегкого життя. Ви взяливідповідальність за Державу Україна, ви давали присягу українському народові.


Сьогодні Ви ще маєте невеликий шанс стати набік народу, а не його ворогів. І стати героем народу України!!! Використайте цей шанс!

Інакше Ви ввійдете в історію як кривавийпрезидент.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи