Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
31.01.2014 13:36

Відкрите звернення громадської палати до Президента України

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Сьогодні Ви ще маєте невеликий шанс стати на бік народу, а не його ворогів. І стати героем народу України!!! Використайте цей шанс!

Пане Президенте! Звертаемося до Вас, в і д і мен і  громадян України, як і небайдуже став я ться до подій, що відбуваються в Україні.

 

Ми не голосува ли за Вас на виборах 2010 року, але поважа ємо посадуПрезидента, як главу держави Укераїна , якому частина виборців довірила вирішуватидолю України , протягом наступних п’ятироків.

 

У нас неоднозначне ставлення до Ваших рішеньпротягом чотирьох років Вашого керування державою, але ми жодного разу не вдава ли ся до неконструктивної критики щодоПрезидента. Адже Ви проголошували реформи, які частково втілювалися в життя,хоча це відбувалось не завжди правильно, а інколи зовсім неефективно. Проте ми завжди бу ли і є прихильником реформ, тому що впевнен і : краще рухатися вперед, ніж стояти намісці.

 

Пане Президенте, сьогодні в Україні йдесправжня війна між Вами та Вашим урядом і українським народом, який вийшов наМайдан, щоб заявити про свою незгоду з Вашим політичним курсом. Ми не хоч емо вдаватись до оцінок щодо обох сторінцього масштабного протистояння. Але підкреслю ємо : саме Ви, пане Президенте, є главоюдержави, тому саме на Вас лягає відповідальність за ров’язання цьогогромадянського конфлікту. І в першу чергу від Вас та Вашої позиції залежить, чизможуть влада і український народ досягти компромісу, зменшити і ліквідуватипротистояння, яке призвело до людських жертв з обох боків.


Але, замість пошуку компромісу, владасвоїми діями тільки провокує розростання цього конфлікту, тому що:


- демонстративно ігнорує вимоги народу, якийпротестує на Майдані, і навіть не намагається розпочати діалог з протестуючими;

- застосовує провокації проти мітингуючих,використовуючи для цього найманців і «тітушок»;

- крізь пальці дивиться на факти, коли підудари дубинок «Беркуту» потрапляють журналісти і медики, які працюють в зоніконфліктів;

- вперто не бажає визнавати своєївідповідальності за загибель мирних протестуючих, таких як студент-вірменин зДніпропетровська та інші.

П ане Президенте - Влада, за Конституцією, це Ви .  Вона с ьогодні сприяє поширенню екстремізму та тероризму в майбутньому.

Але, с ьогодні Ви, пане Президенте, ще можетезупинити конфлікт.

Доки Ви Президент, Ви можете визначитивинних у протиправних діях міністрів, військових, своїх радників, – тих, хтовіддає антигуманні накази та виконує їх і прийняти відповідні рішення дляпогашення конфлікту.

Коли ж Ви не будете Президентом, (а цестанеться обов’язково, рано чи пізно), за все будете відповідати Ви.

Ви віруюча людина, батько своїх дітей, Випройшли тяжке дитинство, Вас не зламали негаразди нелегкого життя. Ви взяливідповідальність за Державу Україна, ви давали присягу українському народові.


Сьогодні Ви ще маєте невеликий шанс стати набік народу, а не його ворогів. І стати героем народу України!!! Використайте цей шанс!

Інакше Ви ввійдете в історію як кривавийпрезидент.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net