Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.04.2016 19:12

Щодо безпідставної заміни прокурорів

Досить часто, на практиці, ми зустрічаємось з порушенням ст. 37 КПК України, а саме з безпідставною заміною прокурорів в кримінальному провадженні.

 

Стаття 37 КПКУкраїни, встановлює вичерпний перелік підстав заміни прокурора і на мій погляд,у разі заміни прокурора в кримінальному провадженні, відбудеться в порушенняст. 37 КПК України, замінений працівник прокуратури є неналежним суб’єктом підтриманняобвинувачення або здійснення процесуального керівництво, а як наслідок – суттєвепорушення КПК – скасування будь-якого процесуального рішення – прийняте абозатверджене не уповноваженою на те КПК особою, чи прийняте (процесуальнерішення) за відсутністю уповноваженого суб’єкта, тобто прокурора, в розумінніКПК України.  

Аналогічне у меневиникло і в апеляційному суді Одеської області. Де замість процесуальнихкерівників, які були на досудовому слідстві, а потім і в суді прибули нові «прокурори»з відповідною постановою про це.

На початкусудового засідання, я попросив перевірити повноваження прокурора і надати мені,як стороні захисту його повноваження.

Суд перевіривповноваження і запитав чи є до початку судового розгляду, у мене, як захисника,ще будь-які клопотанні.

Мною булозаявлено клопотання про відкладення розгляду справи, у зв’язку з відсутністюпрокурора в апеляційній інстанції і присутність особи, яка є працівникомпрокуратури Одеської області, однак, яка в розумінні КПК не є прокурором в цьомукримінальному провадженні.

Судді видалилисьв нарадчу кімнату і прийняли таке рішення:    

2016-04-07 18.50.01.jpg
2016-04-07 18.50.01.jpg
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net