Як світ перейшов в он-лайн?
За статистичними даними, що опублікував Міжнародний союз електрозв'язку у 2016 році кількість користувачів всесвітньої мережі Інтернет збільшилася на 10% порівняно з попередніми роками і сягає 3,8 млрд осіб. А це 51% від населення Землі (згідно з даними ОО
Застатистичними даними, що опублікував Міжнародний союз електрозв'язку у 2016році кількість користувачів всесвітньої мережі Інтернет збільшилася на 10%порівняно з попередніми роками і сягає 3,8 млрд осіб. А це 51% від населенняЗемлі (згідно з даними ООН у 2016 році населення світу перевалило позначку 7,4млрд людей). І ця тенденція зростає не те, що кожного дня, а буквально кожноїгодини.
Хто серед топових, а хто пасезадніх?
Якправило, чим більш розвинена країна, тим вищий відсоток населення єкористувачами Інтернету. Першими у рейтингу стали жителі Ісландії, де відсотоклюдей, що мають доступ до Інтернету та користуються його послугами, складає 98,2%.Найнижчий показник у південній частині Африки, неподалік Сахари. У цих краяхІнтернет є менш ніж у 3% людей (Чад, Сьєрра-Леоне, Нігер та інші).
А що там Україна?
Ще20 років тому лише 1% українців користувався Інтернетом. Зараз – 62%. Більшетретини усіх користувачів Мережі українці віком до 29 років, для яких щоденневикористання Інтернету у 98% необхідне для покупок, соціальних мереж,спілкування, перегляду відео та фото. Для користувачів у віці 25-34 років — 93%це не тільки покупки, пошук інформації та Facebook. Ця категорія українцівкористується Мережею і для особистих цілей, а саме для отримання електроннихпослуг, які на сьогодні держава впровадила для громадян.
Цікаво,що серед інтернет-користувачів старше 55 років, а це кожен 10-й українець,щодня заходять в мережу 72%, ця категорія теж має попит на отримання послуг он-лайн.Аби, не виходячи з дому, отримати необхідні довідки та документи у будь-якийзручний час.
Середсервісів, що надають послуги без зайвого клопоту, бюрократії, черг, та щонайважливіше – без хабарів, лідером став Кабінет електронних сервісів – портал,на якому були «зібрані» усі необхідні дані як для громадян, фізичнихосіб-підприємців, так і для представників юридичних осіб.
Коженохочий може отримати усю необхідну інформацію у вигляді витягів чи виписокпросто перейшовши за посиланням – https://kap.minjust.gov.ua/services/registry.На сьогодні доступні наступні послуги, усфері державної реєстрації, наприклад:
1. Наданняінформації з державних реєстрів.
2. Зверненняу сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
3. Отриманнявідомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичнихосіб-підприємців та громадських формувань, та багато інших послуг.
Доситьпримушувати громадян принижуватися перед чиновниками та проходити сім кілбюрократії. Ми забезпечуємо громадян сучасними і зручними послугами, які вонизможуть отримати навіть не виходячи з дому.
Чому для нас це так важливо?
Суспільствосьогодні буквально живе в Мережі та Мережею. Впевнений, через декілька років тіпоказники користування Інтернетом, які ми бачимо на сьогодні, будуть у разибільшими. Світ живе он-лайн, і це вимога суспільства переводити послуги, щонадає держава в он-лайн режимі.
Варторозуміти, що без е-врядування нам не стати е-державою.
Завдякинашим он-лайн сервісам за останні 2 роки Україна піднялась у рейтингу розвиткуе-врядування (https://publicadministration.un.org/egovkb/en-us/Reports/UN-E-Government-Survey-2016),який складається Організацією Об’єднаних Націй, на 25 сходинок, з 87-го на62-ге місце.
Прогрес,без сумніву, помітний. Країна змінюється. І найголовніше, що громадянивідчувають ці зміни, і розуміють, що їх життя може бути кращим за допомогоюінновацій, які впроваджує держава.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386