Аби влада так плекала український бізнес, як вона захищає російський
за кошти українських платників податків держава Україна забезпечує безперешкодне заробляння коштів резидентами Росії, яка відмовила нам у праві на державу і праві на життя
В ситуації, коли у владивідчуття страху перед Кремлем в поєднанні з меркантильними інтересамитоп-корупціонерів сильніше, ніж почуття відповідальності перед українцями,останні, як зазвичай, протягом останніх двох років просто мовчки беруть все усвої руки. Після того, як активісти почали самостійно блокувати пересуванняросійських фур територією України, не чекаючи на те, поки в уряду прокинетьсяздоровий глузд чи совість.
Так само у 2014 роцідобровольці та волонтери не чекали поки влада відрефлексує з приводуросійського наступу і взялися захищати країну.
Активність громадян викликаланездорову реакцію в урядовців, які почали звинувачувати учасників блокування уроботі на Кремль. Перед цим міністр Пивоварський поспішив заявити, що блокада –це фейк. Пізніше, коли виявилося, що цедалеко не так, почалася інформаційна кампанія з очорнення даної ініціативи,мовляв, активісти «Свободи», які блокують перевезення вантажів, котрі приносятьдоходи країні-агресору, працюють на Кремль.
Далі більше. Почалаз’являтися інформація про те, що підрозділи поліції здійснюють супровідросійських фур територією України. Тобто, виходить, за кошти українськихплатників податків держава Україна забезпечує безперешкодне заробляння коштіврезидентами Росії, яка відмовила нам у праві на державу і праві на життя.
Тим часом, уряд систематичнознищує будь-яку платоспроможність тих самих українських платників податків,продовжує знищувати малий та середній бізнес, а народ душити зростаючимитарифами. Уряд і Нацбанк знищили національну валюту, прирікши багатьох наживотіння. І замість того, щоб подумати про долю тих, хто не має чого їсти тутв Україні, влада піклується про російський бізнес. Дуже по-державницькому.
Деякі особи, які називаютьсебе експертами, чи то з власної ініціативи, чи то з чиєїсь подачі (не складноздогадатися з чиєї) трублять про те, що дії активістів блокади завдають шкодиукраїнській економіці.
Хоча насправді найбільші втрати приносить безхребетність або йвідверте відстоювання інтересів агресора нинішньою владою. Замість того, щобмаксимально диверсифікувати імпорт/експорт, які були у нас з Москвою, деякіділки у владі продовжують успішно торгувати з агресором, а також заробляють наконтрабанді в Росію та окуповані території ОРДЛО. А тепер блокування російськоготранспорту вносить корективи у їх плани і вони, відповідно, нервують. Якби щеті гроші, які "заробляються" на торгівлі з агресором потрапляли вбюджет то це одне питання, але навіть якби так і було, то вони не врятуютькрану від економічно кризи. Натомість, могли врятувати своєчасні заходи,боротьба з корупцією, контрабандою тощо... Але ж ні. Краще зайнятися пошукомкрайніх. Цього разу таку роль вибрали для "Свободи". Спочатку політсилузвинувачували в тому, що на нас напала Росія, тепер от звинувачують вперешкоджанні бізнесу. Думаю, причин треба шукати не в діях активістів, а в тихлюдях, які зараз сидять на Банковій і на Грушевського.
Знаєте, якби влада такнесамовито плекала український малий та середній бізнес, як вона захищаєросійські фури, то ціни їй би ніхто не зміг скласти. Проте, страх і користьперемогли. Влада продовжує втрачати зв'язок з реальністю та з народом. І чимдалі вона заходить, тим більше шкодить країні.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386