Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.05.2014 13:48

Діденко зустрівся з мітингувальниками

Голова ГО "Євро Столиця"

В черговий раз активісти ГО «Народна люстрація» влаштували пікет під стінами Міністерства палива й енергетики, вимагаючи від Арсенія Яценюка звільнити заступника міністра Ігоря Діденка та радника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Кірюшин

http://tempuri.org/tempuri.html
«Протягом 2012-2013років Ігор Кірюшин, використовуючи посаду голови аукціонного комітету з продажуукраїнської нафти та газоконденсату, організовував корупційні схеми разом зСергієм Курченком, внаслідок яких у держави було вкрадено понад 7 мільярдівгривень. У свою чергу, Ігор Діденко у 2010 році був умовно засудженийПечерським райсудом до трьох років позбавлення волі за розтрату RosUkrEnergoприродного газу та його незаконного розмитнення в лютому-березні 2009 року», –йдеться у листівках ГО «Народна люстрація».
 
Зрозумівши, що людине відступлять від своїх вимог, Діденко зустрівся з двома представниками протестуючих.На зустрічі він надав документи, які свідчать про скасування судимостей. Також вінзаявив, що не має жодного відношення до призначення Кірюшина, а сам займає цюпосаду завдяки своєму досвіду в газовій сфері, яка сьогодні знаходиться під тискомРосії . В свою чергу представники мітингуючи заявили таозвучили свою позицію в якій вони не задоволені тим, що Діденко повернувся в цюгалузь аби продовжувати з Кірюшиним розграбовувати Нафтогаз. В понеділок вонипообіцяли визначитися після поради з людьми, зі своїми вимогами. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net