Чому батькам не можна ігнорувати використання електронних щоденників
Бажаю вам щиро цікавитися досягненнями ваших дітей, щоб вони розуміли, що навчаються не тому, що так потрібно
Технологічний прогрес неухильно змінює і оптимізує всі галузі та процеси. Однією з ключових ініціатив на урядовому рівні стає цифровізація освіти. На даний час зусилля Мінцифри, Міносвіти та приватних систем спрямовані для завершення у якомога скоріші терміни освітньої цифровізації.
У зв'язку з цим, використання електронних щоденників набуває все більшої актуальності серед батьків та педагогів. Електронні щоденники дозволяють подбати про більш ефективний обмін інформацією між школами та батьками, забезпечуючи більш глибоке залучення батьків до навчального процесу своїх дітей.
Чому батькам не можна ігнорувати використання електронних щоденників та як використовувати цей інструмент, щоб він допоміг вам брати участь у житті вашої дитини?
Сьогодні батьки українських школярів мають широкий вибір цифрових інструментів, що дозволяють їм бути більш залученими у життя своєї дитини. Завдяки цим інструментам, батьки можуть бути в курсі досягнень своєї дитини і, за необхідності, запропонувати допомогу.
Електронний щоденник – це інструмент для моніторингу, комунікації та залучення. Він дає батькам можливість бути ближче до своєї дитини, зрозуміти її, подбати про її розвиток.
Для того, щоб завжди бути в курсі всіх подій, пов'язаних із освітою вашої дитини, потрібно лише відкрити додаток для батьків "Електронний щоденник" на своєму смартфоні. Цей може бути додаток від єдиного освітнього простору "Єдина школа", якщо ваша школа користується цією системою, або додаток від іншої автоматизованої системи.
Проте, як не дивно, деякі батьки і далі закривають очі на такий інструмент, говорячи про брак часу. - По суті, такі дії - це відмова від своїх дітей.
Що дає батькам електронний щоденник?
Ось декілька аргументів на користь електронного інструменту:
1. Безпека дитини.
Першоідеєю створення системи «Єдина Школа» була саме безпека дітей.
П'ять років тому, працюючи разом з київським головним управлінням поліції над спільним проектом, я відвідав лекцію щодо проблем дітей у шкільному віці. Тоді я був до глибини душі вражений сумною статистикою: 80% школярів спробували наркотики, прогулюючи уроки в школі. Ця лекція дала поштовх для створення електронного журналу з мобільним додатком, який дав би змогу батькам бачити присутність дітей на уроці в реальному часі та відслідковувати їхні успіхи у навчанні на своєму смартфоні. Таким чином ми хотіли залучити батьків до шкільного життя своїх дітей
Після впровадження програмного забезпечення до нас почали звертатися освітяни з пропозиціями розвитку функціональних можливостей системи. І ми це зробили.
Безпека дітей для нас - понад усе. Вчитель на початку уроку відмічає відсутність учня на уроці – батько і мати відразу отримують пуш-повідомлення про це. В разі запізнення дитини цей статус змінюється і батьки бачать «запізнення».
2. Інформація у реальному часі про шкільне життя вашої дитини.
Електронні щоденники надають батькам можливість отримувати інформацію про академічний прогрес та успіхи своїх дітей у режимі реального часу. Це дозволяє батькам бути більш зануреними в шкільне життя своїх дітей і негайно реагувати на будь-які проблеми, які можуть виникнути.
3. Зручність та доступність.
Електронні щоденники забезпечують зручний спосіб доступу до інформації. Батькам більше не потрібно відвідувати школу, щоб поспілкуватися з вчителями або просити ввечері у дитини показати щоденник. Вони можуть легко переглядати оцінки, домашні завдання, його виконання, коментарі вчителів та іншу інформацію, просто відкривши електронний щоденник на своєму смартфоні.
4. Ефективна взаємодія та комунікаці з вчителями
Електронні щоденники сприяють покращенню комунікації між батьками, вчителями та учнями. Батьки можуть легко зв'язатися з вчителями через систему електронних повідомлень, задати запитання, висловити свої думки або отримати рекомендації, надіслати довідку про причини відсутності учня, яка відразу розміщується в його особовій справі. Це стимулює більш активну співпрацю між школою та батьками для досягнення спільної мети - успіху учня.
Варто зауважити, що законодавчі та інші нормативні акти України не встановлюють вимог щодо ведення щоденника у паперовому вигляді, при цьому рекомендується використання е-щоденників та здійснення оцінювання в дистанційному режимі.
Е-щоденники сприяють прозорості та відкритості освітнього процесу. Вони дозволяють батькам бути свідками та відстежувати якість надання освітніх послуг їхнім дітям. Це мотивує вчителів до більшої відповідальності, підвищує якість навчання та розвитку дітей.
Тож, закликаю вас, шановні батьки, не ігнорувати використання е-щоденників. Ваша увага впливає на ваших дітей. Вони не мають відчувати свою непотрібність, адже це потім позначиться на якості їхнього життя.
Підтримуйте свою дитину, використовуючи для цього цифрові доступні інструменти.
Якщо ви ще не маєте у смартфоні е-щоденника – саме час завантажити цей додаток. Якщо ваша школи не під’єднана до єдиного освітнього простору – саме час сказати керівництву закладу освіти про те, що ви підтримуєте цифрові інструменти і хочете, аби вони були запроваджені у школі.
Пам’ятайте, що е-щоденник – це чудовий інструмент участі батьків в житті дітей. Використовуйте його з розумом, не перетворюйте його в інструмент докору через невдачі школяра. Пам’ятайте, що насправді всі психологічні проблеми дорослих сягають коренями дитинства. Ми маємо допомогти дитині у важкий час та підтримати.
Бажаю вам щиро цікавитися досягненнями ваших дітей, щоб вони розуміли, що навчаються не тому, що так потрібно, а заради свого майбутнього, а ще - заради того, що хочуть порадувати досягненнями своїх батьків.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422