Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
09.05.2015 21:37

Як маємо відзначати 9-е травня?

Народний депутат України VII скликання (2012-2014)

Насамперед хочу віддати належне Президентові України Петрові Порошенко за підписання Указу про вшанування 8-го травня, долучення України до єдиної європейської родини, до спільного з Європою, а не Росією, відзначення 70-х роковин перемоги антигітлерівської

Насамперед хочувіддати належне Президентові України Петрові Порошенко за підписання Указу про вшанування8-го травня, долучення України до єдиної європейської родини, до спільного зЄвропою, а не Росією, відзначення 70-х роковин перемоги антигітлерівськоїкоаліції у ІІ-їй світовій війні. Цим самим, Порошенко засвідчив всьому світові,що Україна, не маючи у 1940-х роках власної державності, була повноправнимчленом світової антигітлерівської коаліції!Практично кожний 5-й, а можливо, й 4-й загиблий у ІІ- їй світовій війні, бувукраїнцем!

Ми заслужили визнання одного з найбільших внесків у перемогу над нацизмом!

А як себе у ці дні веде Росія, Путін? В чому різниця в підходах Європи таРосії у відзначенні 70-х роковин?Чому віддаю належне українському Президентовіза 8-е травня?

Відповідь дуже проста: Європа вшановує, аРосія святкує!!!

Україна нарешті виривається ментально із обіймівСовєтського Союзу та його правонаступника - шовіністичної, імперіалістичної,путінської Росії!

Вшанування - це пам'ять та подяка тим, хто поклавсвоє життя в боротьбі з гітлерівським нацизмом! І тут гармонійно українськійвладі вдається зробити те, що так довго нам заважали зробитибольшевики-комуністи - примирити ветеранів Червоної Армії та Славетної УПА!

Ми всі є вдячними і ветеранам УПА і ветеранамЧервоної Армії за те, що вони поклали своє життя за УКРАЇНУ (так, саме за неї,а не СРСР) в боротьбі з коричневою чумою 20-го століття!

Святкування - це співання оди героїзму тих, хтопереміг у Великій Вітчизняній війні. Відчуваєте різницю? Вона насамперед втривалості війни: Світ вшановує жертв у ІІ-їй світовій війні 1939-1945 рр, аРосія святкує перемогу у ВВВ 1941-1945 рр. Совєтський Союз, а зараз, Росія нехочуть бути членами Єдиної Світової Спільноти, яка спільно поборола нацизм.

Путін і його кліка використовують 9-е травня, якпрактично останній козир, для зомбування деформованої свідомості росіян. Немаючи чим похвалитися перед своїм народом, Путін спекулює на його почуттях уперемозі дідів та прадідів у війні 70-ти річної давнини.

А тому, дуже важливо, що Україна вирвалася із цієїпропагандистської проімперської ідеології святкування перемоги, і долучилася досвітової родини вшанування пам’яті та примирення!!!

Слава українським героям ІІ-ої світової війни!

Слава героям АТО!

Слава Україні!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи