Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Примітний скандал стався вчора: попередньої ночі у Мінську з теплого ліжечка у готелі підняли, заломили руки і потягли до буцигарні українського журналіста (співробітника Громадського ТБ) В. Сізова. А потім і геть видворили за межі Білорусі.
02.02.2017 06:53
Білоруський вірус України
Коли в Білорусії уже затримуватимуть не тільки журналістів, а й безголових українських чиновників, які ніяк не зрозуміють, що Мінськ це зовсім не нейтральна для України сторона, а столиця Союзної (Росія + Білорусь) держава. Тобто, для нас ворожа територія.
ПОВ`ЯЗАЛИ ЖУРНАЛІСТА У МІНСЬКУ: ХТО НАСТУПНИЙ? КУЧМА, ГЕРАЩЕНКО, КЛІМКІН?Примітний скандал стався вчора: попередньої ночі у Мінську з теплого ліжечка у готелі підняли, заломили руки і потягли до буцигарні українського журналіста (співробітника Громадського ТБ) В. Сізова. А потім і геть видворили за межі Білорусі.
Про це ідіотство, про те, що для українців сябро-сторона є не нейтральною зоною, не дружньою для нас, українців, територія, я опублікував, починаючи з вересня 2014 року (часу запуску Мінського процесу) більше десятка статей. Без будь-чиї, будь-якої підказки-підтримки, з мовчазної, на жаль, згоди, а, можливо, й протесту читацької сторони.У цьому ви зможете переконатися в цілому ряді публікацій, які знайдете тут - http://blog.liga.net/user/ogorobets/Default.aspx Або ж тут - «Мінська трагедія України» - http://blog.liga.net/user/ogorobets/article/22076.aspx
Повторював ці беззаперечні резони про мосвковський вірус Мінська до, сказати б, запаморочення голови. Повсякчас підкреслював, що там, у білоруській столиці, не можна проводити ніяких зустрічей-перемовин з ворогами-московітами, як і їхніми сателітамиубивцями з окупованих, так званих "новоросійських територій". Що через бездарність примітивних наших вождів-правителів, донецько-луганським бандитам-терористам повсякчас на білоруській землі влаштувують своєрідний штучний рай, а українців знову підводять буквально під своєрідний ешефот. Бо Мінськ – це продовження Москви, гнилої ворожої раші. Мінськ це столиця їхньої Союзної (Росія + Білорусь) держави. Я повсякчас застерігав, і зараз це роблю: безпечність ще нам відригнеться...
Підкреслював, що для рівності позицій сторін у перемовах, якщо ви все-таки (порошенки-клімкіни) хочете проводити переговори з терористами, потрібно вибрати найкраще столицю Нідерландів. Чому саме Амстердам? Аби на бандитів, які збили літак рейсу МН-17, зблизька - очі в очі - подивилися родичі загиблих безневинних голландців, чи бодай у столиці Польщі, або в котрійсь справді нейтральній країні Балтії. Хіба ж це не зрозуміло? Не допускайте дискофорту, невигідної диспозиції для себе. Не створюйте їм (ворогам нашим) комфорт і увагу, як для героїв, що постійно організовує і демонструє подібне пан Лукашенко та його прислуга. Не забувайте головного. Ці людці убили особисто, або організували знищення понад 10 000 тисяч українців. І в цьому їм усяко допомагає верхівка білоруської влади, створюючи комфортабельні умови перебування в Мінську бандитам, у той же час вовком дивлячись на українців, а у випадку з журналістом В. Сізовим - відверто знущаючись з наших людей.
Невже і тепер мовчки втиремо соплі і традиційно промовчимо? І тепер не зрозуміли, що Білорусь - це зацікавлена сторона в так званому розв`язанні "Східнодонецької агресії Росії" проти суверенної, незалежної України?
Я окремі з своїх публікацій про все це відправляв на адресу МЗС України. Почули? А дзуськи. Вони ж там такі всі мудрі, такі недосяжні, тільки елементарних речей не розуміють, що кровний ворог ніколи не дрімає. Він – ні, ні, та й проявить свою агресивність, ненависть. Як залюбки серед ночі зігнали злість на київському журналісту. Йому, виявляється, заборонений в’їзд до РФ, білоруси ж серед ночі писком в підлогу хлопака, і радісно надягли наручники. Дали копняка під зад і викинули з країни. А справжнім бандитам зі Сходу України – килимові доріжки, прожектори телеканалів: вони для них герої…
Я б дуже був щасливим, якби подібне менти Лукашенка якось вчинили з Л. Кучмою, з Іриною Геращенко, з П. Клімкіним, з П. Порошенком. Щоб не були дурнями, якими вони себе демонструють поспіль третій рік, погоджуючись зустрічатися з рашо-терористами у Мінську…
Повторював ці беззаперечні резони про мосвковський вірус Мінська до, сказати б, запаморочення голови. Повсякчас підкреслював, що там, у білоруській столиці, не можна проводити ніяких зустрічей-перемовин з ворогами-московітами, як і їхніми сателітамиубивцями з окупованих, так званих "новоросійських територій". Що через бездарність примітивних наших вождів-правителів, донецько-луганським бандитам-терористам повсякчас на білоруській землі влаштувують своєрідний штучний рай, а українців знову підводять буквально під своєрідний ешефот. Бо Мінськ – це продовження Москви, гнилої ворожої раші. Мінськ це столиця їхньої Союзної (Росія + Білорусь) держави. Я повсякчас застерігав, і зараз це роблю: безпечність ще нам відригнеться...
Підкреслював, що для рівності позицій сторін у перемовах, якщо ви все-таки (порошенки-клімкіни) хочете проводити переговори з терористами, потрібно вибрати найкраще столицю Нідерландів. Чому саме Амстердам? Аби на бандитів, які збили літак рейсу МН-17, зблизька - очі в очі - подивилися родичі загиблих безневинних голландців, чи бодай у столиці Польщі, або в котрійсь справді нейтральній країні Балтії. Хіба ж це не зрозуміло? Не допускайте дискофорту, невигідної диспозиції для себе. Не створюйте їм (ворогам нашим) комфорт і увагу, як для героїв, що постійно організовує і демонструє подібне пан Лукашенко та його прислуга. Не забувайте головного. Ці людці убили особисто, або організували знищення понад 10 000 тисяч українців. І в цьому їм усяко допомагає верхівка білоруської влади, створюючи комфортабельні умови перебування в Мінську бандитам, у той же час вовком дивлячись на українців, а у випадку з журналістом В. Сізовим - відверто знущаючись з наших людей.
Невже і тепер мовчки втиремо соплі і традиційно промовчимо? І тепер не зрозуміли, що Білорусь - це зацікавлена сторона в так званому розв`язанні "Східнодонецької агресії Росії" проти суверенної, незалежної України?
Я окремі з своїх публікацій про все це відправляв на адресу МЗС України. Почули? А дзуськи. Вони ж там такі всі мудрі, такі недосяжні, тільки елементарних речей не розуміють, що кровний ворог ніколи не дрімає. Він – ні, ні, та й проявить свою агресивність, ненависть. Як залюбки серед ночі зігнали злість на київському журналісту. Йому, виявляється, заборонений в’їзд до РФ, білоруси ж серед ночі писком в підлогу хлопака, і радісно надягли наручники. Дали копняка під зад і викинули з країни. А справжнім бандитам зі Сходу України – килимові доріжки, прожектори телеканалів: вони для них герої…
Я б дуже був щасливим, якби подібне менти Лукашенка якось вчинили з Л. Кучмою, з Іриною Геращенко, з П. Клімкіним, з П. Порошенком. Щоб не були дурнями, якими вони себе демонструють поспіль третій рік, погоджуючись зустрічатися з рашо-терористами у Мінську…
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436
Контакти
E-mail: [email protected]