Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.03.2016 10:54

Вибори на Донбасі немислимі без перепису населення

До питання про здачу Донбасу Ахметову та Бойку на догоду Кремлю

Вершиною безумства нинішньої політики Банкової – узгодження керівництва окупованих територій з Кремлем. Завдяки політиці Путіна і його кліки в Донбасі втрати України сягають без малого десяти тисяч українців, але, читаємо в стрічці новин: «президент Петро Порошенко зацікавився створенням в захоплених бойовиками районах Донеччини та Луганщини адміністрацій, які очолили б фігури, що влаштовують і Київ, і Москву ». Це не що інше, як план урегулювання ситуації, запропонований Віктором Медведчуком. А хто такий Медведчук? Кум Путіна.

Той самий Медведчук, якому приписують авторство так званих Мінських угод, які беззаперечно схвалив пан Порошенко. Котрі є вбивчим зашморгом на шиї України. Насамперед, з виборами на окупованих територіях до часу звільнення окупованих земель загарбниками, зі зміною державного укладу в нашій унітарній державі. Що насправді для нас смерті подібно. Це все одно, якби будинок захопили терористи, розваливши частину стін його, а ми ставили завдання спершу відремонтувати споруду, де засіли терористи, а вже потім викурити звідти бандитів. При чому, весь абсурд полягає в тому, зо Європа вимагає вибори провести до кінця червня цього року. Якась фантасмагорія – не інакше.

І ось у Києві вже й назвали своїх начальників для загарбаного, знищеного до тла «руським міром» Донбасу – Р. Ахметова та Ю. Бойка. На заміну бандитам О. Захарченку та І. Плотницькому. Гарна метаморфоза. Чекають лише на згоду Москви. І тут все діється, за доброю старою традицією, що останнє слово залишається за «старшим братом». Пан Порошенко вже готовий танцювати «польку бабочку» з Ахметовим і Бойком в Іловайську, Дебальцевому, де ще лежать не всі підібрані тіла наших вояків. Яке святотатство!

А навіщо Ахметов та Бойко. Хіба не краще було б вернути у стрій Гіркіна і Бєса? Вони зарекомендували на Донбасі вельми вдатними бойовими менеджерами. Петро Олексійович, напевне, якось за опівніч... буде не проти...

Я лише запитаю: а за що поклали життя майже 2,5 тисячі воїнів-героїв України? Хіба нам раніше не було відомо, що названі вище особи, які нині миляться в начальники для бойовиків на тій стороні конфлікту, були на стороні вати? Невже для цього потрібно було вбити майже десять тисяч наших громадян, основна частина яких ні в чому не винні цивільні особи? Хай їх і призначає Москва. При чому тут Україна?

Якщо проводити вибори в окупованому Донбасі, на чому затято наполягає Захід, то найперше необхідно провести перепис населення в окупованих територіях. Не реалізувавши цього важливого статистичного процесу, коли частина населення Донбасу, в результаті агресії Росії розбрелася по всьому світу, ми отримаємо фейк за результатами «волевиявлення» відповідно до довоєнних лекал Партії регіонів. Тобто, все повертається на минулі місця, тільки без царських портретів Януковича на виборчих дільницях. І тому, зрозуміло наперед, що стовідсотково отримаємо повну зраду інтересів української держави, в чому заінтересовані Кремль, і, мабуть же ж, Ахметов поспіль з Бойком. Будьте певні, що за цією ж виборчою процедурою вони будуть вимагати і виборів до Верховної Ради, які були пропущені тут у жовтні 2014 року. Оскільки, і це видно з усієї вірнопідданої щодо забаганок Москви політики Банкової, Порошенко погодиться й на таке. В такому разі на осінь можна очікувати, що в парламенті з’явиться потужна, підсилена відвертими бандитами з Донбасу, опозиційна антиукраїнська фракція. Ми отримаємо в ролі недоторканих осіб нинішніх донецьких убивць і військових злочинців у Києві, і по всій Україні.

Такий результат угодництва і співпраці в рашівськими окупантами з «урегулювання» конфлікту в Донбасі на умовах Медведчука і Путіна. Яким уже відверто, не криючись підігрує пан Порошенко. Тому єдиний варіант для України – негайно визнавати так звані ДНР та ЛНР терористичними угрупуваннями.

Такий законопроект зареєстрований 26 січня 2015 року і пилиться вже понад тринадцять місяців у Верховній Раді. Доказів цього «статусу» протиправних колабораціонізмських проявів у Донабасі - тисячі. За таке розв’язання проблеми виступає заступник керівника парламенту Оксана Сироїд. Потрібно лише підтримати її. Це шлагбаум для всіх протиправних спроб шантажу України різними «друзями» з-за кордону, які готові здати Україну Московії через вибори на Донбасі, узгодження якихось васалів для керівництва окупованими територіями від імені начебто і Москви, і Києва. З терористами, якщо такими визнають провальну Новоросію, яку намагався створити на наших землях Путлєр, ніхто не вестиме ніяких перемовин: бандитів або витісняють, або їх знищують. Це єдиний законний шлях до розв’язання проблеми окупованих територій.   

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи